MMA PLArchiwumPaweł TyburskiPaweł Tyburski miał już dość! ”Tybori” dwa razy opuścił konferencję PRIME 6!

Paweł Tyburski miał już dość! ”Tybori” dwa razy opuścił konferencję PRIME 6!

Paweł Tyburski miał już dość i dziś dwa razy opuścił konferencję PRIME SHOW MMA 6. ”Tybori” w pewnym momencie wrócił i zapewnił, że dostał zapewnienie o możliwości dojścia do głosu, a nie przekrzykiwania. Nie było to jednak możliwe, bowiem Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński nie odpuszczał. Tym samym Paweł już ostatecznie opuścił konferencje.

Tyburski

Do walki Don Kasjo-Tybori dojdzie już w sobotę w main evencie PRIME SHOW MMA 6 w Toruniu. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

”Tybori” ma naprawdę mocne tempo. Paweł wystąpił drugiego września podczas 19 edycji w Krakowie, gdzie doszło do rewanżowego starcia z Alberto Simao. Walka zakończyła się ponownie w drugiej rundzie i ponownie uderzeniami.

Wcześniej Paweł zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Paweł pokazał charakter i próbował odpowiadać, ale to był za mało. Podopieczny Mirosława Oknińskiego po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Tyburski opuścił konferencje!

Paweł Tyburski powiedział, że ma dość pomówień ze strony Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego. ”Tybori” dwa razy opuścił konferencję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis