MMA PLNajnowszeArek TańculaJóźwiak o Tańculi w KSW: Facet pcha się, a przegrał z freakiem! Freak i sport to są dwie sprawy!

Jóźwiak o Tańculi w KSW: Facet pcha się, a przegrał z freakiem! Freak i sport to są dwie sprawy!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z Filipem Lewandowski w mocnym stylu wypowiedział się o Arkadiuszu Tańculi. Prezes Fight Exclusive Night zapewnia, że ”Aroy” nigdy nie dostał propozycji z ich organizacji. Ponadto Jóźwiak wspomniał o marzeniu Tańculi, który nie ukrywa, że bardzo chciałby zawalczyć w KSW.

Tańcula

Freak fighter tuż przed galą PRIME SHOW MMA 5 wyznał, że będzie kibicował Jackowi Murańskiemu. Tańcula w rozmowie z TV Reklama powiedział również, że jego zdaniem prezes Fight Exclusive Night nie ma duszy wojownika.

Jacek człowiek, który przeżył naprawdę wiele. Nie chcę się już nic wypowiadać. Niech się spełnia, niech robi co może. Jeżeli w jakiś sposób to go odstresowuje, pomaga mu zapomnieć o tym – to niech sobie to robię. Życzę mu jak najlepiej. Przeżył tragedię. Niech się bije, gdzie chce – niech nawet w KSW zawalczy (…) Szczerze? Murańskiemu kibicuje i wiem, że wygra, bo Paweł Jóźwiak nie ma serca do walki, nie ma duszy wojownika. Obawiam się, że Jóźwiak zwariuje jak ten gościu… Jóźwiak może go obijać, a on dalej będzie stał, bo Jacek Murański to jest gość, który ma charyzmę i chce się bić. On dostaje w pi****, dostaje mocne ciosy i on dalej idzie. Ty już nie masz siły bić, zmęczyłeś się biciem go, a on dalej stoi i chce się bić. Myślę, że tego przerazi się Jóżwiak. Zwłaszcza, gdy Najman postawił się i chciał się bić,  to co powiedział w wywiadzie po ”zdziwiłem się, że chciał się bić”. No to ku*** się zdziwi jak Murański chce się bić i nie podda się. Według mnie wygra Jacek Murański.                      

Jóźwiak o Tańculi!

Paweł Jóźwiak jak widać nie był zadowolony z wypowiedzi Arkadiusza Tańculi. Prezes FEN na kanale Filipa Lewandowskiego wypowiedział się o freak fighterze.

Za każdym razem przewiduje, że przegram walkę. Dowiedziałem się, że nie mam duszy wojownika, na jakiej podstawie on wygaduje takie rzeczy? Facet pcha się do KSW, a przegrał z freakiem. Po co gada, że miał ofertę z FEN? Miał taką ofertę, że wszyscy o tym słyszeli, tylko ja jako prezes nie słyszałem. Ja mu mogę pokazać jaka jest różnica między freakiem i zawodowcem. Mogę mu zorganizować walkę z zawodnikiem semi-pro. Wkurza mnie to, jak freaki potrenują rok,dwa,trzy czy nawet cztery i mianują siebie sportowcami. Freak i sport to są dwie sprawy.

Arkadiusz Tańcula w ostatniej walce dostał upragnioną szansę walki o pas FAME MMA. Reprezentant Grapplingu Kraków musiał uznać wyższość Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Zobacz także:

Pomagajmy! Trwa pomoc dla rodziny polskiej legendy muay thai – Macieja Skupińskiego!  Widzieliście?

Właśnie trwa zrzutka, aby pomóc rodzinie polskiej legendy boksu tajskiego – Macieja Skupińskiego. W niedzielę informowaliśmy o przykrej wiadomości. Mowa niestety o śmierci trenera muay thai.

Kolejny uznany pięściarz dostał propozycję walki z Clout MMA! Wiemy kto byłby jego rywalem! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Jak się okazuje nowa freakowa organizacja Clout MMA na swojej pierwszej edycji chciała zakontraktować kolejnego uznanego pięściarza. Mowa o Kamilu Szeremecie, który wyjawił w mediach społecznościowych, że mógł zawalczyć w Warszawie. Ponadto pięściarz wyznał z kim mógł zawalczyć piątego sierpnia na torwarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis