MMA PLNajnowszeClout MMAKolejny uznany pięściarz dostał propozycję walki z Clout MMA! Wiemy kto byłby jego rywalem!

Kolejny uznany pięściarz dostał propozycję walki z Clout MMA! Wiemy kto byłby jego rywalem!

To jest spore zaskoczenie! Jak się okazuje nowa freakowa organizacja Clout MMA na swojej pierwszej edycji chciała zakontraktować kolejnego uznanego pięściarza. Mowa o Kamilu Szeremecie, który wyjawił w mediach społecznościowych, że mógł zawalczyć w Warszawie. Ponadto pięściarz wyznał z kim mógł zawalczyć piątego sierpnia na torwarze.

Szeremeta to przede wszystkim były mistrz Europy wagi średniej i pretendent do tytułu mistrza świata. 32-latek w 2020 i 2021 roku stoczył bardzo duże walki. Kamil przegrał przed czasem z tak wielkimi pięściarzami jak Gennadiy Golovkin oraz Jaime Munguia.

Kamil w październiku poprzedniego roku w rozmowie z TVP Sport mocno wypowiadał się o Amadeuszu ”Ferrari” Rośliku. Szeremta dał do zrozumienia, że ”nie jest fanem freak fightera”.

Nie znam tego imbecyla. Ksywę kojarzę, ale jak obejrzałem jego walki, to z niego żaden Ferrari, tylko zwykły Polonez w gazie. Jaki z niego zawodnik, że wyzywa do walki przeciwnika, który waży 60 kg? Jeśli faktycznie dojdzie do ich walki to Łaszczyk jest dla mnie faworytem. Ten chłopak potrafi się bić, a ten Polonez na siłę szuka walk. Zwykły leszcz.

Szeremeta mógł zawalczyć na gali Clout MMA 1!

Nie tylko Andrzej Fonfara jako uznany pięściarz mógł wystąpić na pierwszej edycji Clout MMA 1, która piątego sierpnia odbędzie się w Warszawie.

Kamil Szeremeta wyjawił, że dostał propozycję walki w freakowej organizacji. Jego przeciwnikiem byłby… Norman ”Stormin” Parke. Kamil zdecydował odmówić, bo jak zapewnia chce wykorzystać swój czas w boksie.

5 sierpnia na gali CLOUT MMA na Torwarze Andrzej Fonfara zmierzy się z Marcin Najman 🤔🔥? Co sądzicie o tej walce? Pójdzie szybko? Czy raczej będzie jakaś niespodzianka? W moich oczach faworytem jest Andrzej… aleeee Najman jednak ma większe doświadczenie w Octagonie 😬. Swoją drogą powiem Wam ciekawostkę że także dostałem propozycję walki na tej gali z ‘Stormin’ Norman Parke ale ze względu na to że chce wykorzystać jeszcze swój czas w boksie odmówiłem, i póki co zostaję w ringu ♥️

5 sierpnia na gali CLOUT MMA na Towarze Andrzej Fonfara zmierzy się z Marcin Najman 🤔🔥? Co sądzicie o tej walce? Pójdzie…

Posted by Kamil Szeremeta on Tuesday, July 4, 2023

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-09.07.2023]! Co wybierzecie?

Przed nami kolejny weekend z MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Fonfara komentuje walkę z Najmanem: Trzeba wyjść i pokazać mu, gdzie jego miejsce! Co wy na to?

Są pierwsze słowa Andrzeja Fonfary po ogłoszonej walce. Uznany pięściarz w rozmowie z ”Przeglądem Sportowym” skomentował nadchodzący pojedynek z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Będzie to pierwsza walka Andrzeja w freak fightowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis