MMA PLNajnowszeboks tajskiPomagajmy! Trwa pomoc dla rodziny polskiej legendy muay thai – Macieja Skupińskiego! 

Pomagajmy! Trwa pomoc dla rodziny polskiej legendy muay thai – Macieja Skupińskiego! 

Właśnie trwa zrzutka, aby pomóc rodzinie polskiej legendy boksu tajskiego – Macieja Skupińskiego. W niedzielę informowaliśmy o przykrej wiadomości. Mowa niestety o śmierci trenera muay thai.

Skupiński na swoim koncie ma naprawdę duży sukcesów. Odnosił je w ojczyźnie, ale również na arenie międzynarodowej. W 2003 roku został mistrzem świata federacji IFMA w Azji, a dokładnie w Kazachstanie. Już rok później stawał na pierwszym miejscu zdobywając złoto na krajowych mistrzostwach.

Maciej Skupiński to przede wszystkim pierwszy Mistrz Świata muay thai z Polski.

Pomagajmy!

Ruszyła zbiórka z pomocą rodzinie Macieja Skupińskiego. Pomóc możecie [TUTAJ]

Opis zbiórki:

Szanowni sportowcy, zawodnicy, znajomi, przyjaciele jak wszyscy wiecie człowiek, który poświęcił swoje życie Muay Thai znany jako prekursor, legenda i czołowa postać przecierając szlaki w tej dziedzinie sportu zmarł w dniu 2.07.2023. Człowiek niezwykle skromny z dobrą duszą i sercem dla, którego pieniądze w żaden sposób nie były wyznacznikiem życia, a wyłącznie do niego dodatkiem poświęcił wszystko, aby swój ogrom wiedzy przekazać każdemu z Nas. Maciek był Naszym przyjacielem, druhem kimś znacznie więcej niż trenerem. Po prostu miał do tego jakieś niebywałe powołanie. Zrzutka, która została założona idzie w 100% na pomoc żonie, która po jego stracie ma do załatwienia jeszcze dużo formalności związanych z klubem i zdecydowanie wiele nie zamkniętych tematów z jakimi jeszcze przyjdzie jej się zmierzyć. Chciałbym, aby każdy który przeczyta ten tekst wziął go do serducha i wpłacił nawet najmniejsza kwotę.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-09.07.2023]! Co wybierzecie?

Przed nami kolejny weekend z MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Fonfara komentuje walkę z Najmanem: Trzeba wyjść i pokazać mu, gdzie jego miejsce! Co wy na to?

Są pierwsze słowa Andrzeja Fonfary po ogłoszonej walce. Uznany pięściarz w rozmowie z ”Przeglądem Sportowym” skomentował nadchodzący pojedynek z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Będzie to pierwsza walka Andrzeja w freak fightowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis