MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: Cios lepszy od Józwiaka! ”Prezes” nie zrobił za wiele, aby było inaczej!

Clout MMA 4: Cios lepszy od Józwiaka! ”Prezes” nie zrobił za wiele, aby było inaczej!

To nie był wieczór Pawła ”Prezesa” Jóźwiaka, który w tym pojedynku nie zrobił za wiele, aby było inaczej. 49-latek po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Adrianem Ciosem.

Prezes

Adrian Cios stoczył w Clout MMA już czwarty pojedynek. Na pierwszej gali w warszawskim Torwarze pokonał Łukasza ”Magicala Jr” Malankowskiego po ciosach w trzeciej rundzie. Na kolejnych wydarzeniach dwukrotnie mierzył się z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem, dwukrotnie pokonując go przez dyskwalifikację po nielegalnych uderzeniach w parterze. W tych pojedynkach nie brakowało jednak kontrowersji.

Dla Pawła ”Prezesa” Jóźwiaka był to siódmy pojedynek we freak-fightach. W Clout MMA miał okazję dopiero zadebiutować. Ostatnio w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał innego zawodnika Clout MMA 4 – Jacka ”Murana” Murańskiego.

Prezes przegrywa!

Początek to pajacowanie ze strony Ciosa. Paweł w ogóle nie ryzykował i w prawdzie nie zrobił praktycznie nic w pierwszej rundzie. Adrian w pewnym momencie poszedł po nogi, ale ”Prezes” wykorzystał siatkę. W końcówce ”Prezes” ruszył z ciosami, a wtedy szybko został obalony.

W drugiej rundzie nic nowego nie było… Aktorzenie ze strony Ciosa, a ”Prezes” brak konkretów. Paweł w pewnym momencie ruszył, ale znów szybszy Cios zdobył obalenie.

Cios w trzeciej odsłonie zdobył kolejne obalenie. W pewnym momencie miał też dosiad. Paweł w tej sytuacji nie zrobił za wiele, aby zrzucić przeciwnika. ”Prezes” po prostu chciał wytrwać do samego końca. Cios utrzymał pozycję i parę razy dotarł do celu z ciosami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis