MMA PLNajnowszeKSWJóźwiak uderza w KSW po gali EPIC: Włodarze FAME jak to przeczytają, to chyba odwołają galę!

Jóźwiak uderza w KSW po gali EPIC: Włodarze FAME jak to przeczytają, to chyba odwołają galę!

Paweł Jóźwiak nie jest już prezesem Fight Exclusive Night o czym dowiedzieliśmy się w oświadczeniu tuż przed sobotnią galą KSW EPIC. Mowa o dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju w 2024 roku, gdzie zobaczymy starcia w różnych formułach walki. Co ciekawe Jóźwiak w ostatnim wywiadzie postanowił w szyderczy sposób wypowiedzieć się o informacjach odnośnie PPV ostatniej gali KSW. 

Lewandowski

W main evencie Mamed Khalidov spróbował swoich sił w formule bokserskiej. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza zmierzył się z legendarnym pięściarzem Tomaszem Adamkiem. Wydawało się, że walka nieco się rozkręca… Khalidov po trzeciej odsłonie w narożniku pojawił się z wielkim grymasem bólu – wskazując na kontuzję ręki. Walka w tej sytuacji została przerwana. 

Poznaliśmy także nowego mistrza w wadze półciężkiej. Został nim Rafał Haratyk, który w Gliwicach wygrał dwa pojedynki. 

Paweł Jóźwiak: KSW ma zawsze same rekordy!

Jak widać nic się nie zmieniło i póki co nie będzie polepszenia relacji. Paweł Jóźwiak w ostatniej rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco uderzył w organizację KSW. Tym razem tematem było PPV przy gali KSW EPIC.

Myślę, że z tego miliona co słyszałem, że sprzedali, to stracili co najmniej ze 100 tysięcy! (śmiech). No przecież powiedział Pan Andrzej Kostyra, sam czytał, że ile? 800 tysięcy PPV? Nie no… KSW zawsze ma same rekordy. Jak to włodarze FAME’u przeczytają, to ja nie wiem, co oni zrobią? Chyba odwołają galę. Jak takie KSW sprzedaje milion PPV, a taki FAME zaledwie pół miliona, to grubo. I to samym sportem? Strach pomyśleć, jakby Mamed nie wyszedł z rozwaloną ręką i ”dojechał” do końca. To była tak ekscytująca, porywająca walka, że myślę, że jeszcze w trakcie ludzie kupowali. Te kolejne setki tysięcy dołączały do tego rekordu. Z każdą rundą kolejne sto koła by doszło (…) A tak na poważnie. Jestem rozczarowany walką wieczoru. Nie uważam, że ta walka była porywająca. Wiadomo Adamek był zardzewiały, Mamed jest zawodnikiem MMA inaczej boksuje. Na punktach był remis tylko przez ten faul. Jeszcze były trzy rundy – myślę, że Adamek już badał Mameda i z każdą rundą byłoby lepiej. Minusem walka grapplingowa – za długa w tej kategorii wagowej, to nie jest telewizyjne. Reszta sztos

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis