MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk zawalczy na KSW Colosseum 2? Była mistrzyni UFC zabiera głos!

Joanna Jędrzejczyk zawalczy na KSW Colosseum 2? Była mistrzyni UFC zabiera głos!

Joanna Jędrzejczyk (16-5) zawalczy na hitowej gali KSW Colosseum 2 już trzeciego czerwca? Takie pytania pojawiają się wśród fanów, którzy wyobrażają sobie kartę walk gali na PGE Narodowym. Była mistrzyni UFC w rozmowie z TVP Sport została zapytana o potencjalne starcie w największej organizacji w naszym kraju.

Jędrzejczyk

35-latka ostatni pojedynek stoczyła w czerwcu poprzedniego roku. Był to tak zwany co-main event na gali UFC 275 w Singapurze. Jędrzejczyk stanęła przed szansą rewanżu z Weili Zhang. Przypomnijmy, że ich pierwsze starcie było wyrównane i dostarczyło mnóstwo emocji. Wielu kibiców uznało starcie Jędrzejczyk-Zhang za najlepszy pojedynek kobiet w historii.

W rewanżu widzieliśmy już inną historię. Chinka w drugiej rundzie (bacfistem) znokautowała naszą reprezentantkę. Jędrzejczyk tuż po walce ogłosiła zakończenie kariery.

Jędrzejczyk zabiera głos!

Jakub Kłyszejko (TVP Sport) postanowił zapytać Joannę Jędrzejczyk o potencjalny pojedynek na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Może by widzieli, ale mam nadal kontrakt w UFC. Myślę, że KSW nie jest w stanie zapewnić mi wynagrodzenia porównywalnego z UFC. Jeżeli miałabym zawalczyć, to dla najlepszej organizacji UFC, dzięki której moje życie się odmieniło. Dla niej cały czas jestem ważna. Dużo mówi się o walce dla fanów. Przez wiele lat walczyłam dla idei. Sport to też biznes i muszę zadbać o swoją przyszłość. To nie jest sport olimpijski i tutaj nie ma emerytury. Dochodzą inne istotne kwestie (…) Powiem teraz szczerze. Bardzo szanuję Martina i faktycznie usiedliśmy, ale to nie było do końca tak. Martin przedstawił to tak, że ”wow, zobacz, jaka byłaby to walka”. Bardzo nie lubię tego, że ta rozmowa w ogóle wypłynęła.

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis