MMA PLNajnowszeFAME MMAJoanna Jędrzejczyk komentuje występ Tomasza Adamka w FAME MMA!

Joanna Jędrzejczyk komentuje występ Tomasza Adamka w FAME MMA!

Joanna Jędrzejczyk była jednym z gości gali Strike King 2. Przyjechała cieszyć się widowiskiem, a co najważniejsze – wspierać swoją podopieczną, Vanessę Romanowski. Ponadto Joanna udzieliła nam wywiadu, w którym wypowiedziała się między innymi na temat Tomasza Adamka w FAME!

Gala Strike King 2 była widowiskiem przyjemnym dla oka. Fani sportów uderzanych z pewnością byli ukontentowani. Jedną z zawodniczek, która walczyła podczas tego wydarzenia, była Szwedka z polskimi korzeniami – Vanessa Romanowski.

To właśnie był główny cel przyjazdu Joanny na Strike King 2. “JJ” przyjechała wspierać swoją utalentowaną podopieczną, która pomimo młodego wieku od lat osiąga sukcesy w Muay Thai.

Joanna Jędrzejczyk o Adamku w FAME!

Asia w krótkim wywiadzie dla Karola Garncarza wypowiedziała się na temat swojego udziału we freakach, a także udziale “Górala” w owym wydarzeniu:

Jeżeli to czuje, chce to robić i ma taką potrzebę… No dla mnie Tomasz Adamek będzie przede wszystkim wielkim, polskim pięściarzem z lat młodzieńczych. Nie ważne co zrobi, pozostanie dla mnie idolem z lat dzieciństwa.

Co więcej, legenda UFC powiedziała także kilka słów odnośnie wspominanej Vanessy Romanowski:

Ogromny potencjał. Myślę, że wszyscy powinniśmy zwrócić uwagę na tę dziewczynę. Dziś nie była w swojej najlepszej dyspozycji ze względu na kontuzję barku. Jest to informacja, która nie została podana przed walką. To jest prawdziwa wojowniczka, która dała z siebie wszystko! (…) Vanessę obserwuję od dłuższego czasu. Była u mnie na obozie, to jest dziewczyna, na którą trzeba zwrócić uwagę. Należy ją chronić i dmuchać jej w skrzydła, żeby rosła nam w siłę.

Asia niejednokrotnie wspomagała proces angażu Polaków do UFC. Z pewnością i w tym przypadku, w przyszłości, podejmie działania w tym celu względem Vanessy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis