MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk zawalczy o pas BMF? Coleman zapewnia: Idealna kandydatka!

Joanna Jędrzejczyk zawalczy o pas BMF? Coleman zapewnia: Idealna kandydatka!

W ostatnim czasie pisaliśmy o Marku Colemanie, który bezwzględnie jest legendą MMA, ale do tego jest wojownikiem nie tylko w klatce. Amerykanin pojawił się na ostatniej jubileuszowej gali UFC 300, gdzie wręczył pas BMF zwycięzcy hitowego starcia Holloway-Gaethje. Mark na konferencji prasowej został zapytany czy widzi zawodniczki, które mogłoby zawalczyć o takie trofeum. Szybko Coleman zdecydował się, aby wskazać jedną z fighterek, która jego zdaniem pasuje do tego idealnie.

Coleman

59-latek jeszcze miesiąc temu walczył o życie w szpitalu, a teraz jest w naprawdę dobrej formie. Amerykanin wyniósł z płonącego domu rodziców, a następnie wrócił po psa.

Jego stan był naprawdę poważny, ale Mark bardzo szybko doszedł do siebie, wybudził się ze śpiączki i samodzielnie oddychał.

Coleman wskazuje!

Mark Coleman pojawił się na konferencji prasowej, gdzie został zapytany czy widzi jakieś zawodniczki, które jego zdaniem powinny zawalczyć o pas BMF.

Amerykanin wskazał naszą reprezentantkę Joannę Jędrzejczyk jako idealną kandydatkę do takiego starcia.

Muszę to przemyśleć, ale zdecydowanie potrzebujemy BMF u kobiet. Można by to wprowadzić – kto mógłby o to zawalczyć? Możecie trochę pomóc. O tak, Joanna! Jeśli wróci z emerytury, to z pewnością będzie idealną kandydatką do pasa BMF. Może wróci po takie odznaczenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis