MMA PLPopekDuże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos!

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos!

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Popek

Popularny raper w PRIME SHOW MMA stoczył jeden pojedynek. Był to main event ostatniej edycji w Szczecinie, gdzie na zasadach boksu zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Trzeba przyznać, że raper w tym starciu nie wyglądał dobrze. Popek próbował zaskoczyć pojedynczym uderzeniem, ale to było zdecydowanie za mało. Życiński dominował, dominował – aż w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Popek komentuje!

Popek w rozmowie z portalem TV Reklama wyjawił jak wygląda jego obecna sytuacja z organizacją PRIME SHOW MMA. Raper ma nadzieje, że wszystko zakończy się szczęśliwie. 

Nie mogę powiedzieć, że stała mi się krzywda. Chociaż… Ja mam umowę z PRIME  i czekam na ich odbicie piłeczki. Mam nadzieję, że zachowają się tak, że będą tak flexible, jak ja byłem dla nich. Nie każdy jest tak wyrozumiały jak ”Popek”. Ta federacja może nie pyknąć. Metodą prób i błędów ja też cały czas się czegoś uczę. Jeżeli dotrzymają słowa, zawsze będę ich nosił na rękach. Pozdrawiam tę federację.

Niewykluczone, że już niebawem Popek stoczy swój pojedynek na gołe pięści. Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY wyjawił, że ”Król Albanii” już niebawem stoczy walkę.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis