MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykMistrzyni UFC o Joannie Jędrzejczyk: Zawsze będzie dla mnie wzorem do naśladowania!

Mistrzyni UFC o Joannie Jędrzejczyk: Zawsze będzie dla mnie wzorem do naśladowania!

Weili Zhang (25-3) wystąpiła w sobotę na jubileuszowej gali UFC 300, gdzie w co-main evencie po raz drugi obroniła tytuł w wadze słomkowej. Wydaje się, że reprezentantka Chin jeszcze długo będzie dzierżyć tytuł mistrzowski. Zhang wypowiedziała się o swojej byłej rywalce – Joannie Jędrzejczyk. Chinka z Polką stoczyła dwa starcia. 

Jędrzejczyk

”Magnum” w sobotę obroniła tytuł, gdy po 5-rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonała rodaczkę Xiaonan Yan. Kiedy zakończyła się pierwsza runda – wydawało się, że jest już po wszystkim… Yan była nieprzytomna po duszeniu tego jednak dobrze nie dostrzegł sędzia popełniając błąd. W tej sytuacji walka powinna zostać zakończona. Ostatecznie w przerwie Xiaonan doszła do siebie i do samego końca szukała swoich okazji. 

Mistrzyni UFC wychwala Jędrzejczyk!

Weili Zhang (25-3) z wielkim szacunkiem i oddaniem wypowiedziała się o swojej byłej rywalce. Mistrzyni UFC w wadze słomkowej zapewnia, że Joanna Jędrzejczyk będzie dla niej zawsze wzorem do naśladowania.

Ona zawsze będzie dla mnie wzorem do naśladowania. Zawsze będę się od niej uczyła. Będę się dalej rozwijała i ulepszała moje umiejętności, bo taki jest mój prawdziwy cel.

Przypomnijmy sobie ich pierwsze starcie… to bez wątpienia była jedna z najlepszych jak nie najlepsza w historii walka kobiet.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis