MMA PLCiekawostkiJoanna Jędrzejczyk skomentowała wybór Sportowca Roku w Polsce: Tytan pracy!

Joanna Jędrzejczyk skomentowała wybór Sportowca Roku w Polsce: Tytan pracy!

Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i swego czasu dominatorka tej kategorii wagowej Joanna Jędrzejczyk skomentowała wybór Sportowca Roku 2020 w Polsce.

Nim został piłkarz Bayernu Monachium i najlepszy kopacz świata Robert Lewandowski. “Lewy” wyprzedził w plebiscycie tym Igę Świątek (tenis) i Kamila Stocha (skoki narciarskie).

Jan Błachowicz, któremu Jędrzejczyk wręczała statuetkę zajął ostatecznie 7. miejsce, co w środowisku mieszanych sztuk walki uznawane jest za nieporozumienie.

Joanna Jędrzejczyk skomentowała wybór Sportowca Roku w Polsce: Tytan pracy!

Jędrzejczyk po Gali Mistrzów Sportu opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do zwycięzcy plebiscytu – Roberta Lewandowskiego:

“Gratulacje kolejnego trofeum @_rl9 🏆 Zgarnąłeś w tym roku wszystko co możliwe🌟 Mój tato uczył mnie o Deynie czy Górskim, a dodatkowym zaszczytem jest żyć w czasach Lewego i o tym będę opowiadać w przyszłości swoim dzieciom❣️ Dziś wielokrotnie rozmawiałam z @piotr.gato.gacek o historii jaką pisze Robert.🤗 Gratulować Robert Lewandowski możemy sukcesów ale zgodnie stwierdziliśmy, iż powinnismy gratulować AMBICJI!🔝 Tytan pracy!🤩 Gratuluje wszystkim nominowanym i nagrodzonym😃Jan Blachowicz w cudownej 10💥

Gratulacje kolejnego trofeum @_rl9 🏆 Zgarnąłeś w tym roku wszystko co możliwe🌟 Mój tato uczył mnie o Deynie czy Górskim,…

Posted by Joanna Jedrzejczyk on Saturday, January 9, 2021

Wyniki głosowania 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski:

  1. Robert Lewandowski
  2. Iga Świątek
  3. Kamil Stoch
  4. Kajetan Kajetanowicz
  5. Bartosz Zmarzlik
  6. Natalia Maliszewska
  7. Jan Błachowicz
  8. Wilfredo Leon
  9. Katarzyna Niewiadoma
  10. Dawid Kubacki

Zobacz także:

Jan Błachowicz skomentował wyniki głosowania na Sportowca Roku 2020

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz skomentował wyniki głosowania na Sportowca Roku 2020 organizowanego przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polsat.

Wybraliśmy poddanie roku!

Rok 2020 już za nami więc pora na podsumowanie. Wybraliśmy już najlepsze poddanie ostatnich 12 miesiecy.

Tomasz Narkun zawalczy poza KSW? Martin Lewandowski: Nie widzę dla niego perspektyw

Wygląda na to, że mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun zawalczy poza KSW! Taki scenariusz dla swojego mistrza przedstawił jeden z właścicieli polskiego giganta – Martin Lewandowski.