MMA PLKSWTomasz Narkun zawalczy poza KSW? Martin Lewandowski: Nie widzę dla niego perspektyw

Tomasz Narkun zawalczy poza KSW? Martin Lewandowski: Nie widzę dla niego perspektyw

Foto: KSW/ Facebook/Tomasz Narkun

Wygląda na to, że mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun zawalczy poza KSW! Taki scenariusz dla swojego mistrza przedstawił jeden z właścicieli polskiego giganta – Martin Lewandowski.

Jeden ze sterników polskiej organizacji mieszanych sztuk walki gościł w programie Andrzeja Kostyry, gdzie został przepytany o aktualną sytuację w Federacji KSW.

Jednym z tematów była przyszłość Tomasza Narkuna.

Tomasz Narkun zawalczy poza KSW?

Na “Żyrafę” w wadze półciężkiej KSW nie ma mocnych! Polak pokonywał już czołówkę polskiej organizacji, za każdym razem prezentując się zdecydowanie lepiej od przeciwników. Pokonywał już Przemysława Mysialę, Marcina Wójcicka czy – dwukrotnie – Mameda Khalidova. Ostatnią walkę stoczył w listopadzie, gdzie na KSW 56 poddał w drugiej rundzie Ivana Erslana.

Martin Lewandowski powiedział wprost, że nie widzi dla Narkuna już perspektyw w KSW i szuka dla Polaka walki poza polską organizacją:

“Przeglądałem listę nowych zawodników wagi półciężkiej i dla Tomka nie widzę żadnych perspektyw z tych zawodników, którzy są obecnie u nas na kontraktach. Trzeba mu szukać nowych rywali. Nie wykluczam takiego zestawienia trochę eksportowego czyli, żeby Tomek zawalczył dla innej organizacji, ale nadal będąc mistrzem KSW i mając z nami kontrakt. Chodzi o to, żeby go ogrywać na arenie międzynarodowej.”

Zobacz także:

Przemysław Saleta: Walka z Tysonem? Nie powiedziałbym nie

W czwartkowym wydaniu programu Koloseum na Polsat Sport, a dokładniej w części poświęconej pięściarstwu padło bardzo ciekawy pomysł na walkę z Mikiem Tysonem. Tej miałby podjąć się Przemysław Saleta.

Nowy nabytek KSW ostro o Soldiciu: Ktoś tutaj już robi w majtki!

Roberto Soldić (18-3) i Uros Jurisic (11-0) krótko mówiąc nie przepadają za sobą! Tym samym nie brakowało mocnych słów po tym jak KSW ogłosiło debiut Słowaka.

Szulakowski o walce w FAME MMA: Czemu nie! Co wy na to?

Szulakowski został zapytany przez jednego z fanów o potencjalną walkę w FAME MMA. Odpowiedź może was zaskoczyć.

Starcie McGregor-Poirier wyłoni pretendenta! Zaskoczeni?

Dana White potwierdza! Zwycięzca starcia McGregor-Poirier II wyłoni pretendenta do tytułu wagi lekkiej.