MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz daje dobry przykład: Doping pomaga zrobić formę, ale odbiera charakter! 

Jan Błachowicz daje dobry przykład: Doping pomaga zrobić formę, ale odbiera charakter! 

Piękne zachowanie byłego mistrza wagi półciężkiej – Jana Błachowicza, który w mediach społecznościowych poruszył jakże ważny temat. ”Cieszyński Książę” wypowiedział się o dopingu w sporcie. Polak zapewnia, że doping pomaga zrobić lepszą formę, lecz odbiera charakter!

Ostatnie wyniki walk pokazały tylko jak dobrym zawodnikiem jest nasz reprezentant. W ostatnim swoim starciu Błachowicz przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z aktualnym mistrzem – Alexem Pereirą. Decyzja należała do tych mocno dyskusyjnych. Błachowicz również w stójce sprawiał nie lada problemy utytułowanemu kick-boxerowi.

Widzimy teraz co wyprawia Brazylijczyk w UFC. Alex sięgnął po tytuł nokautując Jiri Prochazkę. W ostatniej walce podczas jubileuszowej gali UFC 300 obronił tytuł szybko nokautując głośno krzyczącemu w mediach – Jamahalowi Hillowi.

Błachowicz daje dobry przykład!

Ależ nam się mistrz trafił! Jan Błachowicz już nie pierwszy raz daje dobry przykład.

Polak tym razem w mediach społecznościowych poruszył jakże ważny temat.

Doping pomaga zrobić Ci formę, ale odbiera charakter. Wielu młodych sportowców na początku swojej drogi otrzymuje „dobre rady” by pójść na skróty. Jest to szczególnie kuszące gdy masz trudniejszy okres. Od początku mojej ścieżki zawodowej pokazuję, że możesz osiągnąć najwyższe laury bez tego całego gówna. Tylko sukces oparty o ciężką pracę ma znaczenie. To wszystko jest tego warte. Wierzę w czysty sport!

🇵🇱 Doping pomaga zrobić Ci formę, ale odbiera charakter. Wielu młodych sportowców na początku swojej drogi otrzymuje…

Posted by Jan Blachowicz on Friday, April 19, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis