MMA PLKSWJak oglądać KSW 67 w Internecie?

Jak oglądać KSW 67 w Internecie?

Już 26 lutego odbędzie się kolejna gala Federacji KSW. KSW 66 okrasi pojedynek mistrzowski w królewskiej dywizji.

Jak oglądać KSW 67 w Internecie
Foto: KSW

W walce wieczoru niepokonany od pięciu lat Phil De Fries (20-6, 1 N/C) podejmie innego byłego zawodnika UFC Darko Stosicia (16-4). Serb utorował sobie drogę do walki o pas kolejnymi zwycięstwami nad… Michałami – Włodarkiem, Kitą i Andryszakiem.

Ciekawie zapowiada się też co-main event, czyli bratobójczy pojedynek w grupie Artnox Fight Sport. Były podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk (18-4) zmierzy się z niepokonanym Adrianem Bartosińskim (11-0).

Wśród uczestników gali, którzy nie zaznali jeszcze porażki w zawodowej karierze jest także Dawid Śmiełowski (8-0). “Królika” czeka jednak poważne wyzwanie, gdyż jego pierwszym rywalem w KSW będzie solidny Filip Pejić (15-6-2).

Debiut na gali w Warszawie zaliczą też inne nowe nabytki Federacji KSW, którzy wcześniej świetnie prezentowali się w mniejszych organizacjach, czyli Igor Michaliszyn (8-2) i Adam Soldaev (5-1).

Łącznie w rozpisce znalazło się osiem pojedynków.

Jak oglądać KSW 67 w Internecie?

KSW 67 na Viaplay

Galę KSW 67 będzie można obejrzeć na platformie Viaplay w ramach pakietu Viaplay Total. Dostęp do usługi kosztuje 34 zł miesięcznie. W tej cenie mamy także dostęp do innych wydarzeń sportowych. Obecnie jest to choćby Bundesliga, Liga Europy UEFA czy NHL. W przyszłości do oferty ma dołączyć także Premier League czy wyścigi Formuły 1. Oprócz tego w ramach subskrypcji można oglądać też liczne filmy czy seriale.

Gala rozpocznie się w sobotę o godz. 19:00. Wydarzenie transmitowane będzie w jakości 720p przy 50 klatkach na sekundę.

KSW 67 na Viaplay obejrzeć będzie można w następujących krajach: Polska, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia, Estonia, Łotwa oraz Litwa.

KSW 67 na KSWTV (opcja niedostępna w Polsce)

W pozostałych krajach poza wymienioną wyżej dziewiątką galę KSW 67 będzie można obejrzeć w serwisie KSWTV. Tam gala dostępna będzie w systemie PPV w cenie 40 zł.

KSW 67

Początek gali: sobota, 19:00

120,2 kg: Phil De Fries (20-6, 1 N/C) vs. Darko Stosić (16-4) – o pas wagi ciężkiej
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (18-4) vs. Adrian Bartosiński (11-0)
80 kg: Igor Michaliszyn (8-2) vs. Idris Amizhaev (10-4)
68,5 kg: Filip Pejić (15-6-2) vs. Dawid Śmiełowski (8-0)
65,8 kg: Adam Soldaev (5-1) vs. Pascal Hintzen (7-0)
61,2 kg: Shamil Banukayev (7-1) vs. Zuriko Jojua (7-1)
83,9 kg: Borys Borkowski (3-1) vs. Arkadiusz Kaszuba (3-0)
73 kg: Oskar Szczepaniak (2-0) vs. Yann Liasse (5-1)

Zobacz także:

Conor McGregor dostanie walkę o pas przed Makhachevem? Trener Rosjanina: To przede wszystkim rozrywka, później sport

Jeśli Conor McGregor dostanie walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC przed Islamem Makhachevem, to trener Rosjanina nie będzie zaskoczony. Javier Mendez był gościem audycji Submission Radio, gdzie wypowiedział swój pogląd na ten temat.

Kleber Koike wygrywa w main evencie RIZIN Trigger 2nd – najlepsze akcje gali

W środę 23 lutego, w wolny ustawowo dzień urodzin cesarza RIZIN rozpoczęło 2022 rok. W hali Ecopa Arena w Fukuroi odbyło się 13 walk, w tym 8 w MMA. Zadebiutowała też nowa klatka RIZIN.

Okolie vs. Cieślak – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą niedzielę w Londynie odbędzie się gala bokserska, podczas której kolejny Polak stanie przed szansą na zdobycie pasa mistrza świata

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis