MMA PLArchiwumRIZIN FFKleber Koike wygrywa w main evencie RIZIN Trigger 2nd – najlepsze akcje gali

Kleber Koike wygrywa w main evencie RIZIN Trigger 2nd – najlepsze akcje gali

W środę 23 lutego, w wolny ustawowo dzień urodzin cesarza RIZIN rozpoczęło 2022 rok. W hali Ecopa Arena w Fukuroi odbyło się 13 walk, w tym 8 w MMA. Zadebiutowała też nowa klatka RIZIN.

WYNIKI GALI RIZIN Trigger 2nd

Na pierwszej, listopadowej gali Trigger organizatorzy pożyczyli klatkę od DEEP. Tym razem użyli już własnej konstrukcji, która była sześciokątna i przywoływała wspomnienia z białej klatki DREAM.

Kleber Koike, były mistrz KSW nie miał lekko w konfrontacji z Yutą Sasakim. W pierwszej rundzie został posłany na deski przez byłego fajtera UFC.

W drugiej jednak w miarę szybko udało się trafić do parteru i wejść za plecy “Ulki”. Co było dalej, można przekonać się poniżej.

Mocno swoją walkę z Kenjim Kato zakończył Kazuma Kuramoto. Wicemistrz Azji w zapasach w stylu klasycznym wygrał po serii kolan w parterze.

Nie brakowało także efektownego pokazu umiejętności zapaśniczych:

Niewiele ponad pół minuty zajęło Sorze Yamamoto pokonanie doświadczonego Suguru Nii. Sora to syn zwycięzcy turnieju UFC i byłego pretendenta do tytułu tej organizacji, Kenichiego Yamamoto.

Szalony przebieg miała walka fajtera MMA i lethwei Kohei Tokeshiego z Harrym Stallone’em. Pojedynek obfitował w wiele mocnych wymian.

Ostatecznie jednak Tokeshi odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w RIZIN w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis