MMA PLConor McGregorConor McGregor dostanie walkę o pas przed Makhachevem? Trener Rosjanina: To przede wszystkim rozrywka, później sport

Conor McGregor dostanie walkę o pas przed Makhachevem? Trener Rosjanina: To przede wszystkim rozrywka, później sport

Jeśli Conor McGregor dostanie walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC przed Islamem Makhachevem, to trener Rosjanina nie będzie zaskoczony. Javier Mendez był gościem audycji Submission Radio, gdzie wypowiedział swój pogląd na ten temat.

Conor McGregor

Jego podopieczny Islam Makhachev to zawodnik wyrastający na murowanego pretendenta do walki o pas wagi lekkiej UFC. Rosjanin w najbliższy weekend w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Bobbym Greenem, który w ostatniej chwili zastąpił pierwotnego rywala Rosjanina – Beneila Dariusha.

Mówi się, że dla Makhacheva starcie to może mieć rangę eliminatora.

Conor McGregor dostanie walkę o pas przed Makhachevem?

Javier Mendez jednak nie jest przekonany co do tego, czy UFC na pewno na ten moment zrezygnowało z pomysłu zestawienia mistrzowskiego z udziałem Conora McGregora.

Powód? Zasięgi, jakie wykręca Irlandczyk!

“To część tej gry. Conor McGregor robi duże liczby, więc nie wiadomo, co UFC zdecyduje. Spodziewam się, że z gościem, który ma takie zasięgi, wszystko może się zdarzyć. Czy mi się to podoba? Absolutnie nie. Czy mam wybór? Absolutnie nie. Ale to oznacza, że rankingi to gówno. Zawsze dla mnie rankingi były bzdurą. Ktokolwiek dostanie walkę o pas, to zawsze powtarzam, że nasz sport to najpierw przede wszystkim rozrywka, później sport. Jeśli chodzi o część rozrywkową, to UFC chce generować jak najwięcej pieniędzy.

I właśnie tak zrobią, jeśli chcą ponownie dużo zarobić. Zobaczymy co UFC zdecyduje. Jestem przygotowany na wszystko, ale nie uważam, że cokolwiek zrobią, to będzie to sprawiedliwe. Jeśli Islam po pokonaniu Greena nie dostanie walki o pas, to nie będzie to sprawiedliwe. Ale w tym sporcie nie ma sprawiedliwości.”

Zobacz także:

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę! Widzieliście?

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Co wy na to?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

RIZIN Trigger 2nd – wyniki na żywo

Rezultaty z pierwszej gali RIZIN w 2022 roku. Tym razem event klatkowy z Fukuroi z byłym mistrzem KSW Kleberem Koike w walce wieczoru. Brazylijczyk zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC “Ulką” Sasakim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis