MMA PLKSWJak oglądać KSW 64 w Internecie?

Jak oglądać KSW 64 w Internecie?

Foto: KSW

Już 23 października czeka nas kolejna gala Federacji KSW. Tym razem przygotowano naprawdę imponującą rozpiskę.

W walce wieczoru gali KSW 64 w stawce znajdzie się pas kategorii koguciej.Aktualny mistrz Sebastian Przybysz (8-2) podejmie Bruno Augusto dos Santos (10-2).

Największa polska organizacja po raz drugi podejdzie natomiast do zestawienia Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 1 N/C) z Serigne Ousmane Dia (2-0) znanym po prostu jako „Bombardier”. Tę walkę zakontraktowano w kategorii Open.

Podczas gali debiut w KSW zaliczy najlepszy obecnie polski piórkowy – Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C). Rywalem “Rutka” będzie zaś efektownie walczący Filip Pejić (15-5-2).

Rewelacyjnie zapowiada się też starcie dwóch młodych i utalentowanych Polaków. Robert Ruchała (5-0) podejmie Patryka Kaczmarczyka (7-0).

Na KSW 64 zobaczymy też walkę, która może wyłonić kolejnego pretendenta w kategorii półśredniej. Michał Pietrzak (10-4) zmierzy się bowiem z niepokonanym Shamilem Musaevem (15-0).

Oprócz tego do okrągłej klatki KSW powróci też Karolina Owczarz (4-1), która zawalczy z Sylwią Juśkiewicz (9-6). Z kolei Cezary Kęsik (12-1) po pierwszej porażce w karierze spróbuje się odbudować w starciu z Marcinem Krakowiakiem (11-3).

W rozpisce znalazł się tez choćby Albert Odzimkowski (11-5) a debiut w KSW zaliczy niepokonany Adam Tomasik (5-0).

Jak oglądać KSW 64 w Internecie?

Galę KSW 64 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Alternatywą jest również serwis Polsat Box Go (dawniej Ipla). Cena wynosi także 40 zł. Dostęp na ksw.polsatboxgo.pl, w aplikacji Polsat Box Go na Android i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV.

Dostęp do gali KSW 64 w serwisie Polsat Box Go

Nowy serwis Polsat Box Go oficjalnie! Co oferuje i ile kosztuje? |  rtvManiaK.pl

KSW 64

Data: 23 października 2021 roku

61,2 kg: Sebastian Przybysz (8-2) vs. Bruno Augusto dos Santos (10-2) – o pas wagi koguciej
+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (15-7, 1 N/C) vs. Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) vs. Filip Pejić (15-5-2)
65,8 kg: Robert Ruchała (5-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0)
77,1 kg: Michał Pietrzak (10-4) vs. Shamil Musaev (15-0)
56 kg: Karolina Owczarz (4-1) vs. Sylwia Juśkiewicz (9-6)
83,9 kg: Cezary Kęsik (12-1) vs. Marcin Krakowiak (11-3)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-5) vs. Jason Radcliffe (16-8)
93 kg: Adam Tomasik (5-0) vs. Oumar Sy (4-0)

Zobacz także:

Następny freak w grupie Artnox! Tym razem jest to uczestniczka programu ”Królowe Życia”! Co wy na to?

Artur Gwóźdź za pomocą twittera ogłosił nową postać, która dołączyła do grupy Artonox Fight Sport. Jest to następna osoba z freakowego świata/celebrytów. Wydaje się, że ”Lalune” z programu ”Królowe Życia” możemy spodziewać się w topowej freakowej organizacji w Polsce.

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.