MMA PLFENGamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.

Na prezesa spadła lawina różnorakich komentarzy. Jedni zgadzają się z narracją przyjętą przez Pawła Jóźwiaka, wszak jest prezesem znaczącej polskiej organizacji, ale zdecydowana większość zaczęła wieszać psy na naczelnej postaci FEN.

Do sprawy tej prezes ponownie zatem wrócił.

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Paweł Jóźwiak ad vocem doprecyzował swoje zdanie w gorącym ostatnio temacie: który zawodnik jest lepszy – Mateusz Gamrot czy Mateusz Rębecki.

Prezes FEN w taki oto sposób wybrnął z sytuacji:

“To ze Rębecki jest lepszy od Gramera i Helda to moja subiektywna opinia.Wiadomo ze to nasz „wychowanek „ wiec mogę być lekko stronniczy. Po prostu bardzo cenie sportowe umiejętności Mateusza Mam nadzieje ze Panowie spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni.”

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Arek Tańcula: Będę bił mocniej i celniej, a jeśli to nie wystarczy to go uduszę albo złamie mu rękę! [WIDEO]

W trakcie konferencji prasowej FAME MMA 12, ogłoszono jedno z najciekawiej zapowiadających się zestawień tego wydarzenia. Arek Tańcula ponownie zmierzy się w Mateuszem Murańskim. Pierwsze starcie na gali FAME MMA 10 zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez decyzję sędziowską.