MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportNastępny freak w grupie Artnox! Tym razem jest to uczestniczka programu ”Królowe Życia”!

Następny freak w grupie Artnox! Tym razem jest to uczestniczka programu ”Królowe Życia”!

Artur Gwóźdź za pomocą twittera ogłosił nową postać, która dołączyła do grupy Artonox Fight Sport. Jest to następna osoba z freakowego świata/celebrytów. Wydaje się, że ”Lalune” z programu ”Królowe Życia” możemy spodziewać się w topowej freakowej organizacji w Polsce.

Artnox

Parę dni temu Artur informował, że do jego grupy dołączyli bracia Tyburscy. Piotr i Paweł Tyburscy to znane postacie w świecie internet. Nie tylko jednak są znani z programów telewizyjnych, ale też z klatki MMA…Obaj walczyli już w tej formule. Paweł stoczył do tej pory trzy pojedynki pod banderą FAME.

Nowy freak w grupie Artnox!

”Laluna” oficjalnie zasiliła szeregi grupy Artnox Fight Sport. Już niebawem poznamy pracodawcę uczestniczki ”Królowe Życia”.

Freakowa odnoga Artnoxa się powiększa  Popularna KRÓLOWA Życia “Laluna” robi coraz większe postępy  @FAMEMMA_officia @HIGHLeaguePL @JozwiakPawe

Przypomnijmy, że Artur w swojej grupie ma również Arkadiusza Tańcule oraz Piotra Szeligę. Obaj z świetnej strony zaprezentowali się na ostatniej gali FAME MMA 11 w Gliwicach.

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis