MMA PLFAME MMAII konferencja przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

II konferencja przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Zapraszamy do obejrzenia drugiej konferencji prasowej przed przyszłotygodniową galą FAME MMA 10. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00.

O gali FAME MMA 10:

W walce wieczoru jedna z gwiazd organizacji Kasjusz „Don Kasjo” Życiński podejmie Normana „Stormin” Parke. Walka z zawodnikiem mającym za sobą występy w UFC i KSW odbędzie się na zasadach bokserskich, czyli w płaszczyźnie, w której “Don Kasjo” ma doświadczenie z czasów amatorskich.

Z kolei w co-main evencie zmierzą się influencerzy a zarazem członkowie starego i nowego TEAM X, czyli Marcin Dubiel i Cezary Nykiel.

Podczas gali zostanie wyłoniona nowa mistrzyni wagi koguciej, którą zostanie Marta „Linkimaster” Linkiewicz bądź Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (prywatnie partnerka Artura Szpilki). W drugiej walce mistrzowskiej Dawid Malczyński będzie bronił pasa kategorii półśredniej w starciu z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy rozstrzygną przy okazji swoją rywalizację w trylogii, gdyż ich dotychczasowy bilans to 1-1.

Ponadto zwycięzca pierwszej edycji PunchDown Łukasz Lupa zmierzy się z bardzo solidnym przede wszystkim w parterze Gabrielem “Arabem” El Sulwim. Zobaczymy też choćby starcia Piotra Pająak z Alanem Kwiecińskim czy Arkadiusza „Aroya” Tańculu z Mateuszem Murańskim. W rozpisce znaleźli się też znani z poprzednich gal Amadeusz “Ferrari” Roślik oraz Dawid “Ambro” Ambroziak.

Konferencja transmitowana będzie na oficjalnym kanale organizacji FAME MMA w serwisie YouTube (dostępna poniżej). Początek o godz. 18:00.

II KONFERENCJA PRZED FAME MMA 10:

Pierwsza konferencja odbyła się 28 marca. Jej zapis można obejrzeć pod poniższym linkiem.

I KONFERENCJA PRZED FAME MMA 10

FAME MMA 10

Data: 15 maja 2021 roku

Transmisja: start o 19:30 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 23,99 ZŁ 

Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas wagi koguciej
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański – o pas wagi półśredniej
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs. Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs. Michał Gała
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Mateusz Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Zobacz także:

Oskar Piechota zawieszony za doping. Niemal dwuletnia kara dla Polaka!

Oskar Piechota (11-3-1, 1 N/C) został zawieszony przez USADA za obecność niedozwolonych substancji w organizmie. Polak zaakceptował zawieszenie na okres 22 miesięcy.

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.