MMA PLFreak FightMMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.

K2

Małolat K2 to polski raper, którego jednym z największych hitów jest utwór „Moje życie”. 33-latek w przeszłości posiadał konflikt z obecnym zawodnikiem FAME MMA – Popkiem Monsterem. W trakcie przytyków z Popkiem, raper wyzwał nawet byłego zawodnika KSW na pojedynek w MMA.

“Wiesz co jest moim największym marzeniem? Przez tę całą aferę ty stałeś się marzeniem. Chciałbym z tobą zawalczyć na gali. Nie chodzi mi tutaj o jakiś fejm i pieniążki. Swoją wypłatę oddam na dom dziecka, w którym się wychowałem. Chodzi o to, żeby pokazać całej Polsce, jak przeciętny chłopak wychowany na zasadach rozpier**** takiego rozje**** jak ty”

Małolat K2 w MMA VIP?

Dzisiaj na kanale MMA VIP na YouTube – opublikowany filmik, w którym raper zdradził że jeśli włodarze organizacji spełniliby pewne warunki finansowe to chętnie wszedłby do klatki organizacji Marcina Najmana.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to zawalczę w MMA VIP. To wszystko zależy od tego, czy Marcin Najman zapłaci mi tyle, ile chce. Mam pieniążki, dlatego mogę zawalczyć za pół miliona złotych.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Oskar Piechota zawieszony za doping. Niemal dwuletnia kara dla Polaka!

Oskar Piechota (11-3-1, 1 N/C) został zawieszony przez USADA za obecność niedozwolonych substancji w organizmie. Polak zaakceptował zawieszenie na okres 22 miesięcy.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis