MMA PLBoxdelHigh League z powiązaniami z Rosją. Malik Montana odcina się od organizacji? Boxdel: Kapitan opuszcza statek

High League z powiązaniami z Rosją. Malik Montana odcina się od organizacji? Boxdel: Kapitan opuszcza statek

Wczoraj polskie środowisko freak fightowe obiegła informacja o poważnych kłopotach organizacji High League. Przez powiązania z Rosją ta freakowa organizacja została odcięta od środków finansowych. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Kłopoty High League! Rząd zamroził środki organizacji w związku z powiązaniami z Rosją!

Malik

Teraz mamy dalszy ciąg wydarzeń, na które uwagę zwrócił m.in. Boxdel, czyli współwłaściciel FAME MMA, organizacji konkurującej z High League w świecie freak fightów.

High League ma kłopoty przez powiązania z Rosją

Wobec powiązań High League z Rosjanami i kłopotach prawnych, w które wpadła ta organizacja, Boxdel wypatrzył jedną istotną rzecz. Malik Montana, czyli naczelna postać “Wysokiej Ligi” usunął wpis o swojej organizacji z mediów społecznościowych.

Sprawę nagłośnił właśnie Boxdel:

“Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federacje. Kapitan opuszcza statek.”

Kłopoty High League wynikły tuż przed ich siódmą galą. HL 7 ma odbyć się bowiem już 17 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Podczas tej imprezy mieliśmy obejrzeć pierwsze walki w ramach turnieju Grand Prix freakowych legend przygotowanego przez High League.

Jak myślicie, jak ta sprawa się ostatecznie zakończy?

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis