MMA PLNajnowszeFreak FightKoniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

dymy

Nie ma co się oszukiwać, że zainteresowanie wzbudzają kontrowersje oraz tak zwane ”dymy”. Czy bez nich poradzą sobie freakowe organizacje? Ciężko powiedzieć i przewidzieć, ale trzeba przyznać, że w ostatnich dniach pojawiają się ciosy z każdej strony!

Tydzień rozpoczęła informacja o problemach High League. O czym pisaliśmy [TUTAJ]

Oto co powiedział jeden z popularnych twórców o sytuacji związanej z High League.

Zobaczymy, jak się sprawa potoczy i kto przejmie zakontraktowanych zawodników, ale uważam, Prime ma teraz swój czas (…) Jak zostawałem prowadzącym w FAME, czyli styczeń 2022, to High League składało mi wyższą ofertę, ale że dostałem wtedy informacje, że coś tam ich badają, to wybrałem tą tańszą i poszedłem do FAME. Wychodzi chyba na to, że to była dobra decyzja – powiedział Wardęga.

Koniec z dymami na programach i konferencjach?

Michał Wójcik Minister w Kancelarii Premiera był gościem programu w Radio Zet. Doszło tam do zapowiedzi, że partia ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przygotowuje specjalny projekt mający na celu karanie osoby z tak zwanego patostreamingu.

Dziś zostanie złożony projekt ustawy o patostreamerach. Odpowiedzą wszyscy, którzy upowszechniają tego rodzaju filmy. Jest regulacja, będzie zmiana w kodeksie karnym, materialnym. To będzie kara ośmiu lat pozbawienia wolności – powiedział.

Wedle ustawy przestępstwem jest użycie przemocy, a wiemy, że na konferencjach freakowych dochodziło do rękoczynów. Tym samym zostanie to teraz surowo karane i nie będzie miało miejsca? Nie można tego wykluczyć.

Czy to oznacza, że bitka na konferencji może grozić 5-letnim więzieniem?

Więcej informacji o wspomnianej ustawie możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Czy to będzie ostatnia walka w karierze legendy polskiego MMA? Czy Michał Materla zakończy sportową karierę po XTB KSW Colosseum 2? Te pytania rodzą się patrząc na zestawienie, jakie właściciele Federacji KSW przygotowali na nadchodzące święto MMA w Polsce.

Binkowski ogląda i komentuje materiał Kostyry: Gladiator, nie chłopak! Andrzeju trochę szacunku! Widzieliście?

Jeszcze parę dni temu w mediach pojawiały się liczne wywiady z Arturem Binkowskim. Doświadczony pięściarz z naszego kraju aktualnie przebywa w Anglii, gdzie na swoim kanale YouTube odpowiada fanom/widzom na live’ach. Na wtorkowym lajvie Binkowski oglądał i komentował ostatni materiał uznanego komentatora – Andrzeja Kostyry. Artur nie zgadzał się z wieloma słowami dziennikarza. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis