MMA PLNajnowszeMateusz GamrotMateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Gamrot vs Fiziev
Foto: Getty/UFC

Sklasyfikowany na 6. pozycji “Ataman” szykuje się do powrotu po ostatniej porażce, której doznał z rąk Justina Gaethje’go (24-4) w marcu tego roku. Przed tą porażką, Fiziev mógł pochwalić się serią sześciu wygranych z rzędu. Rafael opublikował krótkiego tweeta, gdzie obwieścił, że poszukuję rywala na sierpień.

Gamrot jest na TAK!

Nie musiał długo czekać, bowiem chwilę później Mateusz Gamrot przedstawił kontrofertę, proponując starcie we wrześniu. Walka Gamrot vs. Fiziev wydaje się najlepszym rozwiązaniem dla tej dwójki. Jak już wyżej wspominałem Rafael Fiziev zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii lekkiej. Z kolei “Gamer” okupuje 7. pozycję.

Mateusz Gamrot ostatni raz w klatce pojawił się w marcu, pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Jalina Turnera. Warto dodać, że Polak wziął tę walkę w zastępstwie na niecałe trzy tygodnie przed galą. Zwycięstwo nad Amerykaninem było powrotem na zwycięską ścieżkę po październikowej klęsce z Beneilem Dariushem (22-4-1).

Według was kto wygrałby taki pojedynek?

Zobacz także:

Kacper Miklasz zawalczy na PRIME 5! Mocny rywal ”Polish Machine”!

Już pierwszego lipca odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. W tym momencie poznaliśmy kolejne zestawienie. Swoją pierwszą walkę w freakowej organizacji stoczy Kacper Miklasz. ”Polish Machine” skrzyżuje rękawice z zawodnikiem GROMDY!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis