Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueHigh League 7: Znamy wszystkich uczestników grand prix! Będziecie zaskoczeni!

High League 7: Znamy wszystkich uczestników grand prix! Będziecie zaskoczeni!

Właśnie trwa pierwsza konferencja promująca galę High League 7, która siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Podczas konferencji poznaliśmy wszystkich uczestników ciekawie zapowiadającego się grand prix. Trzeba przyznać, że dawno nie było turnieju, a przede wszystkim takiego!

Najman

Wcześniej już ogłoszonymi postaciami turnieju byli Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak, Jacek ”Muran” Murański, Marcin ”El Testosteron” Najman, Mariusz ”Super Mario Sobczak” oraz Jakub ”Japczan” Piotrowicz.

Fani freak fightów nie mogą doczekać się losowania, bowiem jest szansa, że Marcin Najman trafi na Jacka Murańskiego, a przecież jest tu do wyjaśnienia duży konflikt.

Jest też inny konflikt. Mowa tu oczywiście o zestawieniu Jacka Murańskiego z Tomaszem Matysiakiem. Parę dni temu informowaliśmy was o tym, że ”Muran” postanowił pozwać ”Szalonego Reportera” [TUTAJ]

Znamy wszystkich uczestników!

Podczas pierwszej konferencji High League 7 poznaliśmy wszystkich uczestników grand prix. Będziecie zaskoczeni, bowiem jest to połączenie wybuchowe!

Swoich sił w turnieju również spróbują… Dariusz ”Daro Lew” Kazmierczuk, Kacper ”Ludwiczek” Bociański oraz Piotr Lizakowski.

Ostatniego wspomnianego możecie oczywiście znać z kanału ”Ebe Ebe”. Piotr postanowił podjąć się wyzwania – mimo, że rywale będą mieli zdecydowaną przewagę kilogramów. Warto zaznaczyć, że Lizakowski to młody prospekt, który szybko się rozwija pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis