MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański oskarża ”Szalonego Reportera”! Chodzi o skandaliczne wypowiedzi Matysiaka!

Jacek Murański oskarża ”Szalonego Reportera”! Chodzi o skandaliczne wypowiedzi Matysiaka!

Jak widać to nie koniec! Wczoraj informowaliśmy was, że Jacek Murański postanowił oskarżyć dziennikarza znanego z kanału ”AntyFakty”. Dziś okazuje się, że Murański oskarża również freak fightera Tomasza ”Szalonego Reportera” Matysiaka za jego wypowiedzi w internecie. Murański jest oburzony i uważa,że ”Szalony Reporter” musi srogo odpowiedzieć za pomówienia.

Murański

Co ciekawe starcie Tomasza Matysiaka z Jackiem Murańskim jest możliwe jeszcze w tym roku. Wspominani freak fighterzy wystąpią w grand prix w organizacji High League. Nie można wykluczyć, że w losowaniu trafią na siebie. Turniej wystartuje siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Innymi ogłoszonymi uczestnikami turnieju są: Marcin ”El Testosteron” Najman, Jakub ”Japczan” Piotrowicz oraz Mariusz ”Super Mario” Sobczak.

Murański w czerwcu stoczy swój czwarty pojedynek. W przeszłości ”Muran” musiał uznać wyższość Roberta Pausta oraz dwukrotnie Arkadiusza ”Aroya” Tańculi.

Murański oskarża Szalonego Reportera!

Jacek Murański postanowił pozwać Tomasza ”Szalonego Reporter” Matysiaka. 

Murański wniósł o wymierzenie oskarżonemu kary ograniczenia wolności w wymiarze 12 miesięcy, wraz z zobowiązaniem oskarżonego do wykonywania w ramach kary nieodpłatnych prac społecznie użytecznych w wymiarze 40 godzin miesięcznie. Murański również oczekuje przeprosin oraz zapłaty nawiązki w kwocie 200 000 zł w terminie 7 dni od uprawomocnienia się wyroku.

Powód? Mowa o wypowiedziach ”Szalonego Reportera” w internecie.

1. w dniu 24.08.2022 r., na kanale YouTube, w materiale pt „Jacek Murański – obrońca
pedofilskiego lobby” (https://www.youtube.com/shorts/_j8Ob3FpcuM, nagranie w
załączeniu), w nieokreślonym miejscu pomówił Jacka Murańskiego o to, że pokrzywdzony
może mieć skłonności pedofilskie, broni lobby pedofilskiego, jak również, że logiczne są
wywody Konrada Niewolskiego, zarzucające Jackowi Murańskiemu (w sposób całkowicie
nieuzasadniony) handel ludźmi, a następnie
2. w dniu 25.08.2022 r., podczas konferencji prasowej FAME 15, na kanale YouTube
(https://www.youtube.com/watch?v=Qx70M0SIDU8&t=9703s, 2:41:18 – 2:41:20, nagranie w załączeniu), oświadczył w stronę pokrzywdzonego, że „uważam, że masz coś wspólnego z
pedofilią”, potwierdzając tym samym oskarżenia z dnia poprzedniego, czym wypełnił przesłanki czynu z art. 212 § 2 kodeksu karnego – napisano w akcie oskarżenia.

Zobacz także:

Legendarny Machida daje radę ludziom, którzy posiadają problemy: Trzeba ćwiczyć umysł! Widzieliście?

Jak widać legendarny Lyoto Machida (26-12) chce pomóc ludziom/fanom, którzy przeżywają ciężkie chwile w swoim życiu. Brazylijczyk postanowił zaapelować w mediach społecznościowych do swoich widzów/kibiców. 44-latek zapewnia, że trzeba ćwiczyć swój umysł.

Ostra wymiana zdań Bratana z Nowaczkiewiczem: Zacząłeś kombinować i uciekać! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocniejszej wymiany zdań pomiędzy Josefem Bratanem, a Jakubem Nowaczkiewiczem. Do ich starcia dojdzie siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Będzie to jeden z głównych extra fightów. Bratan uważa, że jego przeciwnik kombinował i uciekał przed takim potencjalnym starciem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Nowaczkiewicza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis