MMA PLNajnowszeMMAPiotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO]

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO]

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Walawski

”Leda” większą popularność zdobył za sprawą programu ”Tylko Jeden”. 25-latek pokonał wtedy Pawła Kiełka i przegrał z Adrianem Bartosińskim. Młody prospekt ma na swoim koncie chociażby parę pojedynków w organizacji Fight Exclusive Night.

Walawski aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. W tym roku stoczył już dwie walki. Pierwsza miała miejsce na gali Strife 3, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Adama Biegańskiego.

Kolejne zwycięstwo!

Piotr Walawski (11-8-1) jest w coraz lepszej formie! ”Leda” odnotował drugie zwycięstwo w tym roku. 25-latek w walce wieczoru Anaconda Fight League 4 już w pierwszej odsłonie zastopował doświadczonego Jussi Halonena (9-10).

No to 20 zawodowe walka zakończona przez KO w 1 rundzie 💪🏻

Tak to wyglądało:

No to 20 zawodowe walka zakończona przez KO w 1 rundzie 💪🏻

Posted by Piotr "Leda" Walawski on Sunday, May 21, 2023

Zobacz także:

Mateusz Gamrot chce się zmierzyć z… Fizievem: Ja chcę tylko mocnych walk! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (22-2) na instagramowym livie zdradził kiedy, gdzie i z kim chciałby stoczyć swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że takie starcie wydaje się bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie byłby to kolejny duży pojedynek naszego reprezentanta.

Izu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się… Co wy na to?

Jak widać na tej linii sympatii nie będzie. Izu Ugonoh w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Denisa Załęckiego. Uznany pięściarz zapewnił, że nie lubi ”Bad Boya” i ponadto skomentował jego zachowanie względem doświadczonego Daniela Omielańczuka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis