MMA PLHighleagueHigh League 4: Maja Staśko pokazała się w klatce na pełen etat! Wypunktowała Mrs Honey!

High League 4: Maja Staśko pokazała się w klatce na pełen etat! Wypunktowała Mrs Honey!

To była jedna z najbardziej oczekiwanych walk gali High League 4. Tym razem kibice zobaczyli walkę pań. Na przeciwko siebie stanęły: lewicowa influneserka Maja Staśko i wyzwolona influenserka Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka.

Staśko

Lepsza w klatce okazała się Maja Staśko.

W pierwszej rundzie przewagę miała Maja Staśko. Aktywistka była stroną aktywniejszą i wykorzystującą swoją przewagę warunków fizycznych. Staśko zadawała więcej ciosów w stójce, próbowała tez kopać. Mrs Honey uciekała się do prób klinczu i chciała obalić rywalkę, ale Staśko na to nie pozwalała.

W drugiej rundzie Maja Staśko mocno ruszyła na Mrs Honey. Próbowała zasypać rywalkę ciosami, ale zamiast tego… wylądowała w parterze. Mrs Honey bowiem zdołała rywalkę obalić, ale tam zamiast kontrolować oponentkę, została przesweepowana i to Staśko była z góry. Potem jednak sytuacja się zmieniła i to Mrs Honey zdobyła pozycję boczną. Wykluczyła ona rękę rywalki, ale nie zdołała zadać tylu ciosów, by Staśko miała problemy z ich przyjmowaniem.

W trzeciej rundzie Maja Staśko postawiła na stójkę. Uważała, by Mrs Honey nie zbliżyła się na tyle, by zagrozić jej obaleniem i obie panie próbowały wymieniać się ciosami. Ostatecznie starcie dotrwało do końcowego gongu i decyzji sędziów. Ci wskazali na zwycięstwo Mai Staśko.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis