MMA PLHighleagueHigh League 4: Wyniki! Sprawdź, kto wygrał swoje pojedynki?

High League 4: Wyniki! Sprawdź, kto wygrał swoje pojedynki?

Czas na High League 4: NA ŻYWO! Przed nami dziewięć walk, z czego osiem w formule MMA! Tego nie można przegapić. W tym artykule można śledzić live wyniki gali. Kto wygrał swoje pojedynki? Śledź nas i odświeżaj stronę co jakiś czas! Przypomnijmy, że w walce wieczoru spotkają się “Natsu” oraz Lexy Chaplin.

High League 4: NA ŻYWO! Śledź live wyniki gali! Kto wygrał swoje pojedynki?
Foto: High League

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Karta walk rozpocznie się od starcia wagi ciężkiej. Naprzeciw siebie staną Radosław Słodkiewicz i Konrad Karwat. Zaraz później do klatki wejdą Holak oraz Kubx. Po nich swój konflikt wyjaśnią Jakub Nowaczkiewicz i Cezary “Czaro” Nykiel.

High League 4: Wyniki

Bardzo gorąco na konferencji, w hotelu i na ważeniu było pomiędzy Maciasem a Josefem Bratanem. Panowie w końcu wejdą do klatki i pokażą eskalację swoich emocji. Ich walka toczyć się będzie na zasadach K-1 na małe rękawice.

Pierwszą walką pań będzie spotkanie Mai Staśko z Mrs. Honey. Swój jakże wielki i rozpalony konflikt rozwiążą Paweł Bomba i Amadeusz Ferrari. Kto okaże się lepszy? Zdania są podzielone.

Mini Majk postara się obronić swój pas niskorosłych, mierząc się z Salimem z Francji.

Wielka sportowa walka Artura Szpilki i Denisa Załęckiego grzeje cały sportowy świat walk. Wydawało się, że pomiędzy nimi będzie dużo szacunku, lecz w ostatnich chwilach atmosfera zaczęła się zagęszczać.

I na koniec walka wieczoru, rewanż pomiędzy Natsu a Lexy. Panie pierwszy raz mierzyły się na pierwszej gali, wtedy zwyciężyła Natalia Kaczmarczyk, teraz w dodatku można zgarnąć pas wagi muszej.

High League 4: Kto wygrał swoje pojedynki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis