MMA PLKSWArtur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Murański

Sowiński wystąpi na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie, gdzie zmierzy się z dużo cięższym Piotrem Ćwikiem. Do walki dojdzie dwudziestego czwartego września. ”Kornik” ostatni pojedynek odnotował na gali KSW 71 w Toruniu. Pierwsza runda była naprawdę świetna w wykonaniu Artura. Wydawało się, że zaraz będzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem. Ostatecznie Donovan Desmaev przetrwał kryzys i w drugiej rundzie poddał oponenta.

Będzie odpowiedź Murańskiego?

Artur Sowiński ma ciekawy plan! ”Kornik” chętnie dwudziestego czwartego września stoczy dwie walki podczas MMA ATTACK 4. Sowiński jest chętny na zestawienie z Mateuszem Murańskim.

Artur “KORNIK” Sowiński rzucił 𝐦𝐨𝐜𝐧𝐞 słowa‼ Czy #BUBU uratuje skórę Mateusza⁉

🗣 Artur "KORNIK" Sowiński rzucił 𝐦𝐨𝐜𝐧𝐞 słowa‼ Czy #BUBU uratuje skórę Mateusza⁉ ______👊Jednak, spokojnie – rywala…

Posted by MMA ATTACK on Thursday, September 15, 2022

Warto zaznaczyć, że Mateusz toczył już dwie walki jednego wieczoru. Miało to miejsce w poprzednim roku na gali Elite Fighters 1. Murański niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Norberta ”Warszawskiego Dresika” Janeckiego, a następnie ciężko znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego.

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis