MMA PLGamrotMichael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje!

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje!

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Mateusz Gamrot

Na słowa Chandlera odpowiedział Mateusz Gamrot, zaznaczając swoją obecność w czołówce dywizji lekkiej UFC.

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje!

Portal MMAjunkie.com opublikował wypowiedź Chandlera, w którym zawodnik ten, szykujący sie do starcia z Dustinem Poirierem na UFC 281 w Nowym Jorku twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o pas. Warunkiem jest oczywiście pokonanie w listopadzie “Diamenta”:

“Wciąż mam zamiar zostać mistrzem świata. Myślę, że jak pokonam Dustina 12 listopada, to będę następny w kolejce. Będę walczył z Islamem lub Oliveirą do lata przyszłego roku, albo w ogóle w przyszłym roku. Jeśli ta walka się zmaterializuje, to zostanę mistrzem!”

Na te słowa zareagował Mateusz Gamrot. Polak, który w najbliższej walce zmierzy się z Beneilem Dariushem także ma chrapkę na starcie mistrzowskie. Swoją obecność zaznaczył w komentarzu zamieszczonym na darmowym portalu Twitter:

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis