MMA PLFENGwiazda FEN wystąpi na KSW 66 w Szczecinie! Rzecznik FEN-u: To efekt naszych dobrych relacji z KSW

Gwiazda FEN wystąpi na KSW 66 w Szczecinie! Rzecznik FEN-u: To efekt naszych dobrych relacji z KSW

15 stycznia 2022 roku w Szczecinie odbędzie się gala KSW 66, na której wystąpi… gwiazda FEN Wojciech Janusz! “Kulkinio” pojawił się na trailerze zapowiadającym tę imprezę.

Gwiazda FEN wystąpi na KSW 66

Na pierwszy rzut oka wydawało się zaskakujące, że zawodnik od lat kojarzony z Fight Exclusive Night wystąpi na najbliższej gali głównego konkurenta – Federacji KSW.

Ale tylko wydawało się…

Gwiazda FEN wystąpi na KSW 66 w Szczecinie! Rzecznik FEN-u: To efekt naszych dobrych relacji z KSW

Występ Janusza na KSW 66 skomentował rzecznik prasowy FEN Jakub Borowicz. Zaznaczył on, że przenosiny “Kulkinio” do KSW są efektem dobrej współpracy między dwiema czołowymi organizacjami MMA w Polsce:

Wojciech Janusz swoją ostatnią walkę stoczył w lipcu teog roku. Na gali SBS w Dziwnowie przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Ederem De Souzą. “Kulkinio” może i przegrał dwie ostatnie walki, ale w szerszej perspektywie zobaczymy, że wygrał też dwie z ostatnich czterech.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis