MMA PLKsiążkiewiczUnified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło wczoraj na 42 edycji w prowincji Alberta.

Książkiewicz

Mariusz toczył pojedynki w topowej organizacji w Kanadzie jaką niewątpliwie jest TKO Fight Night. Cyril Gane, Marc-Andre Barriault czy Charles Jourdain – wszyscy wymienieni właśnie z tej organizacji dostali się do UFC.

Książkiewicz został zauważony i mógł dołączyć do UFC poprzez Contender Series. Polak w listopadzie poprzedniego roku zmierzył się z Mario Sousą (12-2). Po trzech rundach Brazylijczyk wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Udany powrót Książkiewicza!

To jest dobra wiadomość. Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory. Polak zawalczył o pas na gali Unified MMA 42. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru.

Książkiewicz potrzebował minuty i 25-sekund, aby znokautować zawodnika publiczności Grahama Parka (8-3). Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).

Dojdzie do walki z Pudzianem? Piotr Szeliga gotowy na duże wyzwania! [WIDEO]

Piotr Szeliga jest przekonany, że czas na duże wyzwania. ”Szeli” nie tak dawno wspomniał ponownie o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim (16-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis