MMA PLNajnowszeBoksDaniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Rutkowski

Rutkowski będzie dobrze wspominał ostatni okres. Reprezentant Cross Fight Radom pod koniec października zadebiutował w organizacji KSW. Daniel pokazał się w tym pojedynku ze znakomitej strony. Rutkowski w drugiej rundzie znokautował Filipa Peijcia. Niewykluczone, że ”Rutek” niebawem zawalczy o pas największej organizacji w naszym kraju.

Rutkowski wygrywa z faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) dalej próbuje swoich sił w boksie. Piątkowy start na Babilon Boxing Show zakończył się dużą niespodzianką. Rutkowski większościową decyzją sędziów pokonał Damiana Kiwiora (8-3-1). Dojdzie do rewanżu? Tego nie możemy wykluczyć!

Skróty z tego starcia możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

KSW 65: Jest rezerwowy w przypadku kontuzji Mameda Khalidova albo Roberto Soldica! Widzieliście?

Przed nami gala KSW 65. Już w sobotę 18 grudnia w Gliwicach kibice obejrzą najgłośniejszą walkę na polskim podwórku od lat! Na przeciwko siebie stanie dwóch mistrzów Federacji Konfrontacji Sztuk Walki – mistrz wagi średniej Mamed Khalidov oraz Roberto Soldic, posiadacz pasa wagi półśredniej.

Najman chce walczyć z młodym Murańskim: Mogę nauczyć dobrych manier poprzez wp**rdol! Co wy na to?

To byłoby duże zaskoczenie! Marcin Najman deklaruje, że nie robi to dla niego większej różnicy. ”El Testosteron” zapowiedział, że chętniej zmierzy się z młodym Murańskim. Dlaczego? Wedle Marcina prezentuje on zdecydowanie większe umiejętności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis