MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyła w przyszłości w UFC

Gwiazda FAME MMA Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyła w przyszłości w UFC

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA – Zusje była jedną z uczestniczek wczorajszej I konferencji prasowej zapowiadającej najbliższą galę FAME MMA 9.

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już 6 marca.

Gwiazda FAME MMA Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyła w przyszłości w UFC

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, Zusje opowiadała o ogromnym wzroście popularności w Rosji i bliskowschodnich rejonach świata. Zawodniczka FAME MMA jest niezwykle popularna na TikToku i innych mediach społecznościowych, a fani z Rosji są jedną z najliczniejszych grup fanowskich zawodniczki.

Sama na konferencji prasowej przyznała, że fani tak sobie ją upodobali, że liczą, iż kiedyś zawalczy ona w… UFC:

“Najśmieszniejsze jest to, że wszystkim fanom z tamtej części świata wydaje się, że ja będę walczyć w UFC. Do tego stopnia to nawet doszło. I dlatego chciałabym się nauczyć tego rosyjskiego bardziej, żeby mówić płynnie w tym języku i móc przybliżyć bardziej swoją osobę oraz powiedzieć, że tak naprawdę nie jestem zawodowcem, nie jestem profesjonalistą i wszystko, co robię, robię tak naprawdę dla funu.”

Nasz wywiad z Zusje po I konferencji prasowej promującej FAME MMA 9:

Zobacz także:

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

FAME MMA: Lil Masti pozbawiona pasa! Mamy odpowiedź: Nie pozwolę na takie kłamstwa!

To koniec Anieli Bogusz w FAME MMA? Właściciele organizacji podczas konferencji prasowej zdradzili czy ”Lil Masti” będzie jeszcze bronić pasa, który zdobyła w 2019 roku.