MMA PLJan BłachowiczIsrael Adesanya pokazał jak wygląda jego sylwetka przed walką z Błachowiczem!

Israel Adesanya pokazał jak wygląda jego sylwetka przed walką z Błachowiczem!

Foto: Adesanya facebook/Błachowicz facebook

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu. Adesanya podczas UFC 259 zmierzy się z naszym mistrzem – Janem Błachowiczem (27-8). Polak będzie po raz pierwszy bronił pas wagi półciężkiej.

W co-main evencie do następnej obrony pasa stanie Amanda Nunes (20-4). ”Lwica” w kategorii piórkowej skrzyżuje rękawice z Megan Anderson (10-4). Australijka dostanie szansę mistrzowską po dwóch efektownych zwycięstwach. 30-latka poddała Zarahe Fairn i zapewniła pierwszą przegraną w rekordzie – Norma Dumont.

Adesanya w formie przed walką z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) w mediach społecznościowych pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Adesanya nie zamierza specjalnie nabierać dodatkowych kilogramów.

Adesanya

Aktualnie Błachowicz swoje przygotowania spędza w górach.

Błachowicz może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzy zakończone przed czasem. Reprezentant WCA Fight Team udowodnił, że zrobił duże postępy, a jego siłę ciosów szybko i dobitnie poczuli ostatni rywale. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował Dominicka Reyesa w Abu Dhabi, byłego mistrza kategorii średniej – Luke Rockholda oraz zapaśnika Corey’a Andersona.

Zobacz także:

Nowa gwiazda FAME MMA trenuje pod okiem Różala? To możliwe!

No to możemy mieć spore zaskoczenie! Niewykluczone, że nowy nabytek FAME MMA do swojego pierwszego pojedynku przygotowuje się pod okiem… Marcina Różalskiego!

Musaev i Abus odejdą z KSW? Lewandowski: Jesteśmy na końcówce naszych zapisów kontraktowych!

Wydaje się, że awantura na gali KSW 58 będzie jeszcze długo gorącym tematem. To koniec przygody Shamila Musaeva (15-0) i Abusa Magomedova (24-4-1) w Polskiej organizacji? Tego nie możemy wykluczyć!