MMA PLFAME MMAFAME MMA: Lil Masti pozbawiona pasa! Mamy odpowiedź: Nie pozwolę na takie kłamstwa!

FAME MMA: Lil Masti pozbawiona pasa! Mamy odpowiedź: Nie pozwolę na takie kłamstwa!

To koniec Anieli Bogusz w FAME MMA? Właściciele organizacji podczas konferencji prasowej zdradzili czy ”Lil Masti” będzie jeszcze bronić pasa, który zdobyła w 2019 roku.

Do debiutu doszło dwudziestego drugiego czerwca 2019 roku. Bogusz w Częstochowie szybko w pierwszej odsłonie znalazła sposób na pokonanie Marta Linkiewicz. Przypomnijmy, że była to jedyna przegrana ”Linki Master” w FAME MMA.

”Lil Masti” parę dni temu w mediach społecznościowych zdradziła, że prowadzi negocjacje z FAME MMA i chętnie po raz drugi zmierzy się z Martą Linkiewicz (3-1).

Każda z nas jest królową swojego życia, ale królowa FAME MMA jest tylko jedna. I jestem nią –  ja Lil Masti. Zadajecie mi mnóstwo pytań a propo FAME MMA, kiedy kolejna walka, czy będę walczyć, czy trenuje. Oczywiście ja trenuje cały rok, jestem w złotej formie cały rok, więc jestem gotowa na walkę od zaraz. W zasadzie jestem w trakcie rozmów z FAME MMA. Mam nadzieje, że się dogadamy, ja chcę walczyć i jestem otwarta. Jeśli chodzi o rywalkę to myślę, że rewanż. Pragnę go całym swoim sercem. Myślę, że nawet bardziej niż Marta Linkiewicz. Mam rządzę niesamowitą, mam ambicje żeby pokazać, że to nie był jeden strzał  i nie ważne z jaką wersją Marty to ja zawsze wygram. Tak naprawdę na jednej gali mogę zawalczyć ze wszystkimi uczestniczkami FAME MMA, które do tej pory walczyły i wiem, że wygram. Martirenti, Ewelona, Godlewska, Zusje i na deser Linki na jednej gali.      

”Lil Masti” pozbawiona pasa!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej właściciele  FAME MMA zdradzili czy zobaczymy obronę pasa w wykonaniu Anieli Bogusz. ”Lil Masti” miała mieć zbyt wysokie wymagania finansowe. Organizacja gwarantuje, że złożyli jej bardzo dobrą propozycję.

W tej sytuacji Aniela Bogusz zostaje pozbawiona pasa mistrzowskiego i nie zanosi się, aby ta decyzja uległa zmianie.

Wiemy kto zawalczy o zwakowany pas. Marta Linkiewicz (3-1) ma już to zagwarantowane. Kto będzie przeciwniczką? Zwyciężczyni pojedynku Kamila Wybrańczyk vs Zusje, do którego dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 9.

Ponadto mamy odpowiedź ”Lil Masti”, która gwarantuje, że jest to kłamstwo!

Nie odrzuciłam żadnej propozycji finansowej i mam na to dowody. Podejmowaliśmy wiele prób i chęci dogadania się z FAME MMA. Nagram o tym jutro film na YouTube, bo nie pozwolę na takie traktowanie i kłamstwa na mój temat. Dowiecie się też jak przedstawiciele odnosili się i traktowali mnie na spotkaniu. Mam informacje od innych zawodników, że nie byłam w tym jedyna. Na obecne czasy, takie zachowanie w biznesie i takie traktowanie kobiet jest niedopuszczalne. TAKIE LATA 90-te w Polsce.

Masti

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs TBA
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vanda” Rdzanek

Zobacz także:

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!