MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA zarażona koronawirusem!

Gwiazda FAME MMA zarażona koronawirusem!

Sytuacja w Polsce wydaje się cały czas bardzo poważna jeśli mowa o epidemii koronawirusa! Tym razem doświadczył jej popularny Adrian ”Medusa” Salamon.

W tym momencie nie możemy już bagatelizować problemu. W internecie do dziś pojawia się wiele teorii o istnieniu wirusa.. Kolejne restrykcje, a ilość zakażonych osób przybywa i wydaje się, że problem ten będzie jeszcze przez dłuższy czas dotykał cały świat. Jeszcze na początku epidemii pojawiały się pytania ”czy znacie kogoś zarażonego? Bo ja nie!”. Teraz możemy wrócić do wszystkich z tym pytaniem, a odpowiedź może być zupełnie inna.

”Medusa” zarażony koronawirusem!

Popularny Adrian Salamon w mediach społecznościowych poinformował o swoich objawach, które wskazują jednoznacznie na Covid-19. ”Medusa” jeszcze parę dni temu miał wysoką gorączkę, stracił węch i smak, dodatkowo ma mocne bóle mięśni.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki przypadek. Na początku roku o pozytywnym wyniku informował kick boxer Marcin Szreder. Zawodnik znany z występu w Fight Exclusive Night ciężko znosił chorobę.

Siemano, siemano. Wczoraj wrzuciłem fotkę termometra. Temperatura podchodziła mi do 39 stopni, dzisiaj już ta temperatura spadła do 37 i pół, ale nie mam smaku i węchu. Wczoraj myślałem, że to zwykłe przeziębienie. Dzisiaj już rano wstaje, czuje się elegancko. No i tak chciałem łyka coli ”Ty smakuje jak woda”. Myślę co zepsuła się czy co. Lecę do kuchni przekrajam cytrynę na pół, wciskam sok do pyska i nie czuję. No to mówię jest ostro. Lecę do kibla, na rękę perfumy też nie czuję. Dodatkowo oprócz braku smaku, węchu i gorączki napierdzielają mnie mięśnie, plecy to w ogóle masakra. Także jak chcecie to mogę wam na bieżąco pokazywać jak przechodzę ten syf. Od przedwczoraj nie wychodzę już z domu, nie mam zamiaru wychodzić przez kolejne kilka tygodni.         

Całe wideo poniżej:

Do wyczekiwanego debiutu 22-latka w mieszanych sztukach walki doszło w czerwcu poprzedniego roku. ”Medusa” na FAME MMA 4 w Częstochowie miał do wyjaśnienia konflikt z Piotrem Knasiem. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego pokazał się z efektownej strony. Adrian w drugiej rundzie (balachą) poddał rywala.

Zobacz także:

Adesanya faworytem w walce z Błachowiczem! A wy jak stawiacie?

Do tego pojedynku ma dojść w przyszłym roku. Potwierdził to sam Prezydent UFC. Znamy kursy..

TVP przedstawia Najmana jako gwiazdę sportu! Zaskoczeni?

Marcin Najman coraz częściej w telewizji TVP. Tym razem przedstawiono go jako gwiazdę sportu. Sami zobaczcie