MMA PLCiekawostkiTVP przedstawia Marcina Najmana jako gwiazdę sportu i chwali za… obronę Jasnej Góry [WIDEO]

TVP przedstawia Marcina Najmana jako gwiazdę sportu i chwali za… obronę Jasnej Góry [WIDEO]

Foto: Twitter/ Marcin Najman

TVP przedstawia Marcina Najmana jako gwiazdę sportu! W najnowszym materiale z programu #Jedziemy Michała Rachonia, “El Testosteron” pokazany jest jako gwiazda boksu, którą zapowiada sam Michael Buffer, a także gwiazda MMA, która nokautuje swoich rywali.

Rzeczowy materiał dotyczy oczywiście ogólnopolskiego Strajku Kobiet i ataków opozycyjnych manifestantów na kościoły. Marcin Najman jest w nim przedstawiony jako obrońca kościołów i tego, co katolicy uważają za najwyższą wartość.

TVP przedstawia Marcina Najmana jako gwiazdę sportu i chwali za… obronę Jasnej Góry

Telewizja Polska zrobiła z Marcina Najmana swojego eksperta, kiedy ten zaczął wykazywać swój katolicyzm. “El Testosteron” ostatnio w mediach społecznościowych zasłynął tym, że publicznie krytykuje ataki strajkujących na kościół i sam staje się jego obrońcą.

Przykład takiej obrony poniżej:

Marcin Najman był także gościem dzisiejszego programu #Jedziemy, gdzie został przedstawiony jak prawdziwa gwiazda różnych sportów walki, która heroicznie broni Jasnej Góry.

Ciekawi jesteście jak to wyszło? Zapraszamy do oglądania:

Zobacz także:

Jon Jones biegł za złodziejem z shotgunem! Było o krok od tragedii

Gdy, wydawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystko to w sieci pojawia się wideo, gdzie Jon Jones biegł za złodziejem z shotgunem. Wcześniej mężczyzna łasił się na majątek byłego mistrza wagi półciężkiej UFC.

Israel Adesanya faworytem walki z Janem Błachowiczem według amerykańskiego bukmachera

Israel Adesanya jest faworytem walki z Janem Błachowiczem według pierwszych kursów amerykańskiego bukmachera. O kursach na ten pojedynek poinformował dziennikarz TSN Aaron Bronsteter.

Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Super gwiazda światowego MMA Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Irlandczyk swojej odpowiedzi na nurtujące pytanie jednego z fanów udzielił w mediach społecznościowych.