MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya faworytem walki z Janem Błachowiczem według amerykańskiego bukmachera

Israel Adesanya faworytem walki z Janem Błachowiczem według amerykańskiego bukmachera

Foto: UFC.com

Israel Adesanya jest faworytem walki z Janem Błachowiczem według pierwszych kursów amerykańskiego bukmachera. O kursach na ten pojedynek poinformował dziennikarz TSN Aaron Bronsteter.

Walka o mistrzowski pas wagi półciężkiej między aktualnym mistrzem Janem Błachowiczem a mistrzem wagi średniej, który chce przejść do wyższej dywizji – Israelem Adesanyą ma odbyć się na początku przyszłego roku.

Zestawienie to potwierdził już prezes UFC, Dana White. Obaj zawodnicy mają teraz otrzymać kontrakty na ten pojedynek. Jeśli dojdzie do porozumienia, to UFC oficjalnie ogłosi termin tego starcia.

Israel Adesanya faworytem walki z Janem Błachowiczem według amerykańskiego bukmachera

Mimo tego, że walka Błachowicz vs Adesanya nie otrzymała jeszcze konkretnego terminu, to w Stanach Zjednoczonych już można przyjmować na nie zakłady.

I choć zakłady bukmacherskie w USA pod względem prezentacji kursów różnią się od tych, które w Polsce proponuje firma STS, to możemy przedstawić faworyta tej konfrontacji.

Jest nim Israel Adesanya, na którego trzeba postawić 250 dolarów, by wygrać 100 (sumarycznie 350). Kurs na Polaka wynosi +210, co oznacza tyle, że za 100 dolarów postawionych, można wygrać 210 (sumarycznie 310 dolarów).

Zgadzacie się z taką prezentacją faworyta w walce Błachowicz vs. Adesanya?

Zobacz także:

Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Super gwiazda światowego MMA Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Irlandczyk swojej odpowiedzi na nurtujące pytanie jednego z fanów udzielił w mediach społecznościowych.

Jan Błachowicz o walce z Adesanyą: Odbiłby się od ściany i wrócił z powrotem do wagi średniej

Jan Błachowicz wypowiedział się o walce z Israelem Adesanyą, którą zaanonsował już sam prezes UFC Dana White. Polak, który jest mistrzem wagi półciężkiej jest przekonany o tym, że pokonałby w tym super fightcie czempiona niższej kategorii wagowej.

Anderson Silva zabrał głos po porażce z Uriahem Hallem. Wydał osobiste oświadczenie

Legendarny Anderson Silva zabrał głos po ostatniej porażce z Uriahem Hallem, która miała miejsce na minionej gali UF Con ESPN+ 38 w Las Vegas. Brazylijczyk po porażce z Amerykaninem zakończył sportową karierę.