MMA PLDon KasjoGrzegorz Szulakowski o walce Don Kasjo vs Parke: To ku*wa jedna wielka parodia! [WIDEO]

Grzegorz Szulakowski o walce Don Kasjo vs Parke: To ku*wa jedna wielka parodia! [WIDEO]

Kasjusz Życiński ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości organizacja FAME MMA doprowadzi do jego zestawienia z Normanem Parke (28-7-1). Byłoby to starcie w formule K-1. O zestawienie i całe zamieszanie zapytaliśmy Grzegorza Szulakowskiego (9-4), który swego czasu również nawoływał do walki z ”Storminem”.

Łatwo nie będzie, aby doprowadzić do tego zestawienia. Ex zawodnik UFC ma wiążący kontrakt z KSW. Jego walka z popularnym ”Don Kasjo” w innej organizacji jest możliwa tylko poza granicami Polski. Co ciekawe Kasjusz zadeklarował, że po potencjalnej przegranej zniknie z internetu. ”Stormin” zaś odpowiedział, że jeśli przegra z freakiem to definitywnie zakończy swoją karierę.

Szulakowski o walce Don Kasjo-Parke: To jedna ku**a wielka parodia!

Udało nam się porozmawiać z Grzegorzem Szulakowskim, który skomentował potencjalne zestawienie Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke (28-7-1). ”Szuli” podkreśla, że lubi ”Don Kasjo”, ale jeśli ktoś by go ubliżał w internecie – to cała sytuacja zakończyłaby się w inny sposób!

Wiesz co dla mnie to jest jedna ku**a wielka parodia. Aczkolwiek jeżeli mi ktoś by tam na jakieś konferencji, relacji ubliżył jak Don Kasjo ubliżył Parke – to ja bym chyba na nic nie czekał tylko pojechał tam gdzie on mieszka. Ja do Kasja nic nie mam, lubię gościa. Jeśli pojawi się taki kontrakt walki Don Kasjo-Parke, kurde no to ja to chętnie zobaczę. Aczkolwiek będę miał z tego ogromną grzane, oczywiście stawiam na Parke bez dwóch zdań.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Brat Kołeckiego vs Brat Pudziana. Co wy na to?

Niewykluczone, że do tego pojedynku dojdzie, bo jedna strona jest na ”tak”. Sami zobaczcie co powiedział Sylwester Kołecki

Najbliższa walka Fabińskiego w Polsacie Sport. Jak typujecie?

Już w najbliższą sobotę swoją następną walkę stoczy Bartosz Fabiński. ”Butcher” zmierzy się z niebezpiecznym Andre Munizem