MMA PLNajnowszeBrowar Północny Fight NightBrat Kołeckiego vs brat Pudziana w MMA? Jeden z nich jest na tak! [WIDEO]

Brat Kołeckiego vs brat Pudziana w MMA? Jeden z nich jest na tak! [WIDEO]

Sylwester Kołecki już dziewiętnastego września zadebiutuje w MMA. Sztangista podczas drugiej edycji Browar Północny Fight Night zmierzy się z Aleksandrem Joketiciem.

Kołecki

W walce wieczoru zobaczymy zawodnika publiczności Karola Żołowskiego (2-0), który zmierzy się z Tomaszem Kolcunem (4-1). Damian Zorczykowski (6-5) podejmie Jerrym Kvarnstromem (15-15). Zawodnik z Finlandii ostatnio walczył w Abu Dhabi z kuzynem Khabiba Nurmagomedova.

W karcie zobaczymy Alana Kwiecińskiego, który będzie chciał odbić się po ostatnim nieudanym debiucie w FAME MMA. To nie koniec reprezentantów WCA Fight Team, bo swoje umiejętności zaprezentuje utalentowany Mansur Azhiev (3-0).

Sylwester Kołecki o walce z Krystianem Pudzianowskim: Wiadomo, że taka walka wzbudziłaby zainteresowanie!

Już we wrześniu swój debiut odnotuje Sylwester Kołecki. Brat Szymona jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Na arenie międzynarodowej reprezentował nasz kraj chociażby w Mistrzostwach Świata w 2011 roku, gdy zajął siedemnaste miejsce.

Postanowiliśmy zapytać Sylwestra Kołeckiego o potencjalne starcie z Krystianem Pudzianowskim. Przypomnijmy, że taki pomysł podsunął zawodnik MMA – Łukasz Borowski. Byłoby to starcie braci dwóch znanych sportowców.

Wiesz co nie mówię nie, nie mówię tak, bo jakby na dzień dzisiejszy jestem skupiony na walce z Joketiciem i to mnie interesuje. Wiadomo, że taka walka wzbudziłaby jakieś zainteresowanie, bo zmierzyli by się bracia dwóch znanych sportowców, więc uważam, że byłoby to ciekawe. Natomiast ja nie mam żadnej presji na tą walkę. Nie mam nic do Krystiana Pudzianowskiego także zobaczymy z czasem. W tej chwili każdy ma swoją drogę, a jeśli się one skrzyżują to jak najbardziej możemy taką walkę stoczyć.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Gamrot wskazał organizacje, którymi jest zainteresowany! Co wybierze ”Gamer”?

Gamrot jest już wolnym agentem. Poznaniak w sobotę udanie obronił pas kategorii lekkiej

Była Mistrzyni Świata w boksie pomaga Linkiewicz! Zaskoczeni?

Marta Linkiewicz już w sobotę stoczy czwarty pojedynek w organizacji. Tym razem będzie szybsza robota?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis