MMA PLDon KasjoGracjan Szadziński o starciu z Don Kasjo: Walka idealna na przetarcie, ciężkie KO!

Gracjan Szadziński o starciu z Don Kasjo: Walka idealna na przetarcie, ciężkie KO!

Gracjan Szadziński odpowiadał na pytania fanów za pomocą insta stories. Szadziński ponownie poruszył temat potencjalnej walki z Kasjuszem Życińskim. Zawodnik KSW zapewnia, że byłoby to dobre przetarcie przed dużymi wyzwaniami sportowymi.

Kasjo

Kasjusz Życiński już w listopadzie wraca do klatki FAME MMA. ”Don Kasjo” wystąpi w walce wieczoru dwunastej edycji. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Szadziński o Don Kasjo: To nie ten poziom!

Gracjan Szadziński ponownie na insta stories został zapytany o potencjalny pojedynek z ”Don Kasjo”. Zawodnik KSW zapewnia, że byłoby to dobre starcie na przetarcie. Warto wspomnieć, że Szadziński w przeszłości boksował amatorsko.

Wojownik ze Szczecina wraca do zdrowia po ostatnim starcie na pierwszej gali Genesis. Szadziński dał prawdziwą wojnę z Janem Siroky’m. Gracjan w drugiej odsłonie odprawił reprezentanta Czech, lecz zwycięstwo okupił poważną kontuzją.

Cała walka poniżej:

Osobiście nic mi nie zrobił i nie mam nic do niego, ale to nie ten poziom. Walka idealna na przetarcie. Ciężkie KO. Za przeproszeniem z dupy chlapacz bym mu zrobił. Ja idę na żywioł

Wiem, że dużo ludzi patrzy przez pryzmat dwóch walk które zje**łem, ale wystarczy mi miesiąc przygotowań ciężkie KO.

Zobacz także:

KSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane! Jak typujecie?

Tak, to są duże rzeczy! KSW robi hit w postaci walki Mamed Khalidov vs Roberto Soldic! Oficjalne potwierdzenie daty tego pojedynku nastąpi już 23 października na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie!

Marcin Dubiel ostro do Oknińskiego: W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan! Widzieliście?

Trwa burza na facebookowym koncie Mirosława Oknińskiego. Głos zabrał Marcin Dubiel, który jest jedną z gwiazd organizacji FAME MMA. Dubiel w mocnych słowach skomentował postawę Oknińskiego i zdradził, że w przeszłości u niego trenował.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis