MMA PLFAME MMAMarcin Dubiel ostro do Oknińskiego: W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan!

Marcin Dubiel ostro do Oknińskiego: W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan!

Trwa burza na facebookowym koncie Mirosława Oknińskiego. Głos zabrał Marcin Dubiel, który jest jedną z gwiazd organizacji FAME MMA. Dubiel w mocnych słowach skomentował postawę Oknińskiego i zdradził, że w przeszłości u niego trenował.

Okniński

Wszystko zaczęło się od nagrania Przemysława Szyszki, który postanowił zareagować na zachowanie ”Boxdela”.

Co do sytuacji Maksa i Boxdela nie mogę zdzierżyć tego co usłyszałem w wywiadzie po gali. Jak można w ogóle powiedzieć, że wyszedłbym do walki, gdybym wiedział – że tak będzie wyglądała i wziąłbym blokadę. To jest w ogóle chore, nie rozumiem tego człowieka i dlaczego tak postępuje. Zwłaszcza, że rozmawialiśmy ze sobą przed galą, wyjaśniliśmy sobie całe zamieszanie i Boxdel zupełnie co innego mówiłeś. Wiesz dobrze co mówiłeś i jak to było. Ja nie jestem na tyle chamski, żeby przypominać te słowa. Stary przeginasz pałę. Jak można być tak zakłamany i mówić o takich rzeczach. Posłuchajcie dalej co mówi o swojej psychice, w filmie który wrzucił na YouTube tak samo w rozmowach z nami gadał, że nie gra mu psycha i dlatego nie wychodzi. A teraz mówi jaką to ma silną psychę, że ta publiczność go wcale nie przeraża. No kurde kłamie, kłamie, kłamie… (pokazał nagranie). Boxdel rozmawialiśmy przed walką i po walce – mówiłeś zupełnie coś innego. Reprezentowałeś inną postawę, a jak kamera się włączyła zmieniłeś w ogóle swoje zdanie. Przykre jest to i zawodzisz – niestety tacy są ludzie.       

Te słowa nie spodobały się Mirosławowi Oknińskiemu.

“Mam pytanie kto to jest Szyszka ?Podobno jakiś młody trener który zabłysnąć chce na Fame MMA żadnego doświadczenia trenerskiego żadnych zawodników może coś pomyliłem. Szyszka jest chwilę w MMA I próbuje krytykować włodarzy Fame MMA zeby się wybić krytykować to ja mogę co mam 23 lata doświadczenia trenerskiego A nie jakiś zoltodziob.Panie Szyszka przeproś Michał Boxdel Baron bo za chwilę będziesz trenował nikogo twoja praca jest zależna od ludzi których krytykujesz.”

Dubiel o Oknińskim: Przemek jest o niebo lepszym trenerem! 

W dyskusję wszedł również Marcin Dubiel, który jest podopiecznym wspomnianego Przemysława Szyszki. Dubiel zdradził, że trenował u Oknińskiego trzy tygodnie i jedyne co wyniósł to kontuzja.

A teraz ja dorzucę swoje trzy grosze:W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan, Panie Mirku. Broni Pan włodarzy fame, a jeszcze parę miesięcy temu wyzywał ich Pan i zarzekał się, że zrujnuje ten ich biznes. Ba, bezczelnie obrażał Pan Krzysztofa nazywając go „Rozporkiem”. Odnoszenie się do 23 lat doświadczenia jest równie absurdalne. Miałem okazję uczęszczać na Pana zajęcia przez 3 tygodnie i jedyne co z nich wyniosłem to kontuzja, która ciągnie się za mną od roku. Zero zaangażowania, przesiadywanie na pufie i wydawanie poleceń. Powiedzieć, że Przemek jest o niebo lepszym trenerem to jak nie powiedzieć nic. Kwestii zawodników nie będę nawet poruszał. Przemek jest wyjątkowym człowiekiem i swoim charakterem zyskuje nowych przyjaciół na każdym kroku. Jest Pana przeciwieństwem. Nie wiem skąd w Panu tyle jadu i zawiści, ale nie oszukujmy się – życie już Pana zweryfikowało. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumie Pan swoje błędy i wyciągnie z nich lekcje.

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis