MMA PLKSWKSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane!

KSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane!

Tak, to są duże rzeczy! KSW robi hit w postaci walki Mamed Khalidov vs Roberto Soldic! Oficjalne potwierdzenie daty tego pojedynku nastąpi już 23 października na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie!

Mamed Khalidov vs Roberto Soldic
Zdjęcie

KSW roKSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane!

W tym momencie ta walka to największe starcie, jakie Federacja KSW może zrobić! W klatce stanie dwóch mistrzów – Mamed dzierżący pas wagi średniej oraz “Robocop” mający na biodrach pas dywizji półśredniej.

Walka ta odbędzie się najprawdopodobniej w limicie wagi średniej, bowiem Soldic ma już jedno starcie w tej kategorii wagowej w KSW, kiedy to rozniósł Michała Materlę w pierwszej rundzie.

Mamed Khalidov w ostatniej walce efektownie wrócił na zwycięską ścieżkę nokautując Scotta Askhama i zdobywając tytuł mistrzowski wagi średniej. Khalidov ciągle jest idolem fanów MMA w Polsce, ale na przeciwko niego stanie inny gwiazdor i idol kibiców – Roberto Soldic. 26-letni Chorwat wygrał sześć ostatnich walk w KSW i aktualnie jest jedną z największych gwiazd polskiego giganta.

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis