MMA PLMMA-VIPGale Najmana budzą duże zainteresowanie! Popularny raper na bieżąco komentował walki!

Gale Najmana budzą duże zainteresowanie! Popularny raper na bieżąco komentował walki!

Jak widać organizacja MMA VIP budzi coraz to większe zainteresowanie. Trzecia edycja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Transmisję z gali wykupił chociażby popularny raper – ”Żabson”, który na bieżąco komentował kontrowersyjne walki na MMA VIP 3.

W walce wieczoru swój kolejny powrót z emerytury zaliczył Marcin Najman. ”El Testosteron” przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Sami zobaczcie:

Żabson oglądał MMA VIP 3!

Popularny raper Mateusz Zawistowski znany jako ”Żabson” oglądał w piątek trzecią edycję MMA VIP 3. Zawistowski na insa stories komentował na bieżąco kontrowersyjne walki, które miały miejsce w Częstochowie.

Duże zagraniczne portale postanowiły opublikować artykuły po kontrowersyjnej walce na gali Marcina Najmana. Mowa o starciu kobiety z mężczyzną. ”The Sun” takie zestawienie i sam pojedynek określił jako ”przerażający”.

To nie koniec, bo artykuł o walce Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim pojawił się też w ”New York Post” czy ”Mirror”.

Nagranie z insta stories ”Żabsona” zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Tak to prawda! Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość. Mowa o potencjalnej walce w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP. Jest jeden warunek. 

Awantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO] Widzieliście?

Alan Kwieciński nie wytrzymał podczas rozmowy z portalem TV Reklama. Zawodnik FAME MMA postanowił zwrócić uwagę uczestnikowi AlkoMaster. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany słów i rękoczynów.