MMA PLKwiecińskiAwantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO]

Awantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO]

Alan Kwieciński nie wytrzymał podczas rozmowy z portalem TV Reklama. Zawodnik FAME MMA postanowił zwrócić uwagę uczestnikowi AlkoMaster. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany słów i rękoczynów.

Trzeba przyznać, że o byłym uczestników ”Ekipy z Warszawy” w ostatnim czasie jest głośno. Chociażby ze względu na jego konflikt z Mateuszem Murańskim. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w przyszłości.

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Awantura!

Alan Kwieciński nie wytrzymał! ”Alanik” postanowił zwrócić uwagę Adrianowi Ciosowi, który obok dawał wywiad. Kwieciński uważał, że nie może się przez niego skupić. Doszło do mocnej wymiany słów, a zaraz rękoczynów.

Cała sytuacja poniżej:

Adrian Cios w mieszanych sztukach walki stoczył dwa pojedynki, które miały miejsce na gali Marcina Najmana. Cios ostatnie starcie odnotował na drugiej edycji MMA VIP ”Igrzyska Rozkminiaczy”. Adrian zaskoczył swoją dyspozycją – już po minucie i 4-sekundach poddał Mateusza ”Rolnika Zabijacza” Kiśla.

Zobacz także:

Marcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć! Widzieliście?

Wczorajsza porażka Jana Błachowicza na gali UFC 267, odcisnęła piętno na polskiej scenie MMA. Wielu zawodników wyraziło swoje wsparcie dla – byłego już mistrza UFC. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który postanowił zamieścić pokrzepiający wpis na swoim Instagramie.

MMA VIP: ”Mua Boy” rzucił wyzwanie… Stanowskiemu! Jest mocna odpowiedź! [WIDEO] Co wy na to?

Piotr Lisowski ma szalony pomysł! ”Mua Boy” w mediach społecznościowych zdradził, że w drugim pojedynku w organizacji MMA VIP chciałby zmierzyć się z popularnym dziennikarzem – Krzysztofem Stanowskim.