MMA PLMarcin NajmanKrzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Tak to prawda! Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość. Mowa o potencjalnej walce w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP. Jest jeden warunek. 

Kononowicz

Przypomnijmy, że Wojciech Suchodolski postanowił szybko odpowiedzieć na wyzwanie Ryszarda Dąbrowskiego. ”Major” jest chętny na walkę w klatce, lecz potrzebuje odpowiedniego czasu na przygotowania.

”Szczena” w piątek wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie. Dąbrowski postanowił zaryzykować i w drugiej walce zmierzył się z bardziej doświadczonym – Marcinem Najmanem.

🔥 To było show⤵️Wróćmy do ostatniej walki wczorajszego wieczoru‼️🤔 Z kim chciałbyś zobaczyć Marcina Najmana w klatce⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Saturday, October 30, 2021

Kononowicz gotowy na walkę w MMA VIP!

Krzysztof Kononowicz to osoba, która budzi bardzo duże zainteresowanie w internecie. Potężny Warmianin nie tak dawno miał poważne problemy ze zdrowiem i właśnie tu jest jeden warunek. Krzysztof przekonuje, że jeśli będzie miał odpowiednie zdrowie to może podjąć rękawice.

O tym wszystkim wspominał w materiale poniżej:

Zobacz także:

Marcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć! Widzieliście?

Wczorajsza porażka Jana Błachowicza na gali UFC 267, odcisnęła piętno na polskiej scenie MMA. Wielu zawodników wyraziło swoje wsparcie dla – byłego już mistrza UFC. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który postanowił zamieścić pokrzepiający wpis na swoim Instagramie.

MMA VIP: ”Mua Boy” rzucił wyzwanie… Stanowskiemu! Jest mocna odpowiedź! [WIDEO] Co wy na to?

Piotr Lisowski ma szalony pomysł! ”Mua Boy” w mediach społecznościowych zdradził, że w drugim pojedynku w organizacji MMA VIP chciałby zmierzyć się z popularnym dziennikarzem – Krzysztofem Stanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis