MMA PLBraveGala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce z transmisją w otwartej telewizji!

Gala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce z transmisją w otwartej telewizji!

Dobra wiadomość dla kibiców MMA! Najbliższa gala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce będzie transmitowana w otwartej telewizji! To nie lada gratka dla fanów mieszanych sztuk walki z kraju nad Wisłą!

Telewizja Polsat oficjalnie poinformowała, że impreza ta będzie transmitowana na antenach Polsat Sport Fight oraz Super Polsat, który znajduje się w telewizji naziemnej.

BRAVE CF 54 odbędzie się już 25 września. Gala odbędzie się w Koninie.

Gala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce z transmisją w otwartej telewizji!

W rozpisce tego wydarzenia znajdują się Polacy. Były zawodnik UFC Marcin Bandel zmierzy się z Magomedem Ayskhanovem, Wawrzyniec Bartnik skrzyżuje rękawice z Solą Axelem, a Ewelina Woźniak – czyli największa polska nadzieja na przejście do UFC jako trzecia kobieta po Karolinie Kowalkiewicz i Joannie Jędrzejczyk – zmierzy się z Samin Kamal Beik.

Wszystkim Polakom biorącym udział w tej imprezie życzymy POWODZENIA!

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.